Štvorcový skrutkovač KREG - 2 bity

Kód: 6987
Novinka
Značka: KREG
€6,39 €5,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Štvorcový uťahovák KREG® s pevnou jednodielnou konštrukciou a magnetickým hrotom ponúka maximálnu flexibilitu a jednoduché použitie. V dvoch dĺžkach - 76 mm a 152 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

S magnetickým uťahovákom KREG® vo forme bitov do elektrického skrutkovača zaskrutkujete a dotiahnete samorezné skrutky so špeciálnou štvorcovou hlavičkou ľahko a rýchlo. Bity majú štvorcový hrot kompatibilný s celým portfóliom skrutiek KREG®.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti uťahováku KREG®

✅ Štvorcový hrot
✅ Magnetický
✅ Pre skrutky KREG
✅ Kvalitná oceľ
✅ Dĺžka 76 mm a 152 mm
✅ 2 ks v balení
✅ Rýchloupínacie bity
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Bity
Dĺžka 1: 76 mm
Dĺžka 2: 152 mm
Magnetický: Áno
Počet v balení: 2
Vyrobené v: Taiwan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: