Pokosový rezací nástavec KREG na rezanie okružnou pílou

Kód: 6981
Novinka
Značka: KREG
€89,94 €74,95 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Rezací nástavec KREG® pre pokosové uhlové rezanie okružnou pílou. Podkladová MDF doska pre ľahké vedenie čistého rezu bez triesok. Nastaviteľné pokosové uhly 0° - 45°. Kompaktný a ľahko prenositeľný.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Rezacia stanica Kreg® pre pokosové uhlové rezanie okružnou ponornou pílou. Dosky pre priečne rezy širšie, než zvládne väčšina kombinovaných pokosových píl – až 300 mm pri 90 °. Pomocou nastaviteľnej lišty robte rôzne uhlové a pokosové rezy od 0° do 45°. MDF základňa a zadná doska SureCut™ fungujú ako podkladový povrch pre čisté rezanie bez triesok. MDF základňa funguje aj ako línia rezu, ktorá jasne ukazuje dráhu čepele. Krídelká pre podporu materiálu a odnímateľné bloky pre bezpečné rezanie dlhých dosiek pomocou podoprenia odrezkov. Ľahko sa vyťahujú a zasúvajú, keď je potrebná väčšia opora. Rezaciu stanicu je možné rýchlo zložiť a uložiť. Vďaka kompaktnému dizajnu je ľahko prenosná na rezanie na stavbe aj na chalupe.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti vodiacej lišty  KREG®

✅ Jednoduché nastavenie
✅ Na presné rezanie
✅ Nastaviteľné uhly 0° až 45°
✅ Odolný materiál
✅ Robustné plastové pätky
✅ Stupnica a ryska
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky
Dĺžka: 420 mm
Šírka: 237 mm
Výška: 132 mm
Hmotnosť: 3900 g
Stupnica: 0°–45°
Materiál: Drevo, oceľ, plast
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: