Vŕtací a skrutkovací nástavec KREG

Kód: 6969
Novinka
Značka: KREG
€20,04 €16,70 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Vŕtací a skrutkovací nástavec KREG® s vrtákom na jednej strane a bitom so štvorcovým pohonom pre skrutky KREG®. Rýchloupínacie skľučovadlo, ktoré sa hodí do každej vŕtačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Vŕtací a skrutkovací prípravok KREG® s vrtákom na jednej strane a bitom so štvorcovým pohonom pre skrutky KREG® na strane druhej. Rýchloupínacie skľučovadlo, ktoré sa hodí do každej vŕtačky. Na čelné spájanie rohov, falošných čiel k zásuvkám a ďalším aplikáciám.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti nástavca KREG®

✅ Multifunkčné riešenie
✅ Odolné telo z ocele
✅ Protišmykové plochy
✅ Vrták z HSS ocele
✅ Uťahovací bit
✅ Intuitívne nastavenie
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Bity
Dĺžka: 130 mm
Priemer: 19 mm
Priemer vrtáku: 3 mm
Hmotnosť: 66 g
Materiál: Oceľ, plast
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: