Protišmykový posuvný prípravok MICROJIG GRR-RIP BLOCK Smart

Kód: 6816
€56,22 €46,85 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Inteligentná posuvka GRR-RIP BLOCK Smart pre stolové a pásové píly, frézovacie stoly a frézky. Od značky MICROJIG. Protišmykový gumový povrch. Zaťahovacie háčiky. Vyrobené zo špeciálneho a vysoko odolného plastu, ktorý pohlcuje nárazy. Vyrobené v USA.

Detailné informácie

Podrobný popis

microjig_logo

GRR-RIP BLOCK Smart je múdra voľba pre vašu bezpečnosť. Už nikdy nenechajte opracovávaný obrobok skĺznuť. Využite silu úchopu jediného posuvného prípravku na trhu s technológiou zasúvacích háčikov Smart Hook. Vďaka širokej protišmykovej úchopnej ploche a samozaťahovacím háčikom nastavuje GRR-RIP BLOCK vysokú latku pre manipuláciu s materiálom a bezpečnosť vo vašej dielni.

sk_made_in_the_usa

Vlastnosti posuvky MICROJIG

✅ Inteligentná posuvka so samozaťahovacími háčikmi
✅ Pre stolové a pásové píly, frézovacie stoly a frézky
✅ Protišmykový gumový povrch so špuntmi
✅ Zo špeciálneho plastu - pohlcuje nárazy
✅ Veľmi odolný
✅ Náhradné diely je možné dokúpiť
✅ Vyrobené v USA

grip_kontrolaVhodné aj pre zvislú prevádzku

Vodítko je možné po prevrátení o 90 stupňov použiť aj pri rezaní dyh, prepilovaní na pásovej píle alebo pri rezaní čelných rámov a iných špeciálnych profilov. Nech ho preklopíte na ktorúkoľvek stranu, chytré háčiky zapadnú na svoje miesto.

grip_90uhelÚplná kontrola nad obrobkom

Získajte úplnú kontrolu nad obrobkom bez nutnosti vystaviť vaše ruky nebezpečenstvu. Chytré háčiky sa uzamknú v zasunutej polohe a udržia ich mimo dosahu frézovacieho bitu. Deflektor/konektor chráni pred úlomkami a trieskami.

grip_antislipUchopenie, ktoré drží

Protišmyková štruktúra Green GRIP poskytuje vynikajúcu priľnavosť, pretože sa prispôsobuje obrysu obrobku. Prach a nečistoty zostávajú v medzerách a udržujú trakciu.

grip_smarthooksHáčik, keď potrebujete

Chytré háčiky sa automaticky zasunú doprostred posuvky a potom klesnú dole, aby uchopili zadnú časť obrobku. Je možné ich tiež uzamknúť v zasunutej polohe, keď nie sú potrebné. Sú tam, keď ich potrebujete, a schované, keď ich nepotrebujete.

FAQ
Prečo plast?

japonsky_hoblik_informaceGRR-RIPPER je vyrobený zo špeciálne vyvinutých a vysoko odolných plastov úmyselne. Vďaka svojmu materiálu si zachováva svoj tvar a tuhosť, ale pokiaľ dôjde ku kontaktu s kotúčom, tiež absorbuje jeho silu. Jednoducho: nerozbije sa a nezlomí vám zápästie.

Aký je rozdiel medzi GRR-RIP BLOCK a GRR-RIPPER?

japonsky_hoblik_informaceGRR-RIPPER je navrhnutý pre maximálnu všestrannosť a možnosti osobného nastavenia, zatiaľ čo GRR-RIP BLOCK má jednoduchý a ľahko-použiteľný dizajn. Oba sú vyrobené z rovnakého materiálu, ale GRR-RIP BLOCK má pevnú, oveľa širšiu úchopovú plochu a zasúvacie háčiky Smart Hooks. Je ideálny na použitie na stolárskej frézke, frézovacom stole a na pásovej píle. Možno ho použiť aj na stolovej píle, ale iba pre neprerezové rezy alebo rezy, ktoré nevyžadujú priechod priamo nad pílovým kotúčom.

Omylom som odrezal háčiky Smart Hooks - čo teraz?

japonsky_hoblik_informaceBez obáv. Nemusíte vymieňať celý GRR-RIP BLOCK! Stačí vybrať poškodené diely a vložiť nové. Pre náhradné diely napíšte našej zákazníckej podpore.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky
Výška: 80 mm
Šírka: 90 mm
Dĺžka: 230 mm
Hmotnosť: 390 g
Materiál: odolný plast
Vyrobené v: USA
Počet v balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: