Kužeľovací prípravok MICROJIG MICRODIAL TJ-5000

Kód: 6813
€176,74 €147,28 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Kužeľovací prípravok Microdial pre vytváranie ozdobných či zužujúcich sa profilov. Vyrobené americkou firmou MICROJIG. Ideálne na vytváranie ozdobných nôh stolov, stoličiek či skríň. Na použitie so stolovými pílami, frézovacími stolmi a pásovými pílami. Vďaka vstavaným posuvníkom a široké možnosti nastavenia získate možnosť rýchlo vytvárať široké množstvo výrobkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

microjig_logo

MICRODIAL je najmúdrejší kužeľovací prípravok na trhu a pomôže vám vytvárať tie najjednoduchšie a najpresnejšie kužeľové rezy, aké ste kedy vyrábali. Vášeň stolára sa skrýva v detailoch. Vytvárajte 2, 4, 6 alebo 8-hranné kužeľové nohy s bezkonkurenčnou presnosťou, ovládaním a bezpečnosťou. Vytvárajte vlastné profily na frézovacom stole. Ideálne pri použití s prítlačným prípravkom GRR-RIPPER pre maximálnu bezpečnosť a stabilitu.

sk_made_in_the_usa

Vlastnosti kužeľovacieho prípravku

✅ Najmúdrejší kužeľovací prípravok na trhu
✅ Široké možnosti nastavenia uhla či nábehu
✅ Zámok pre rýchle nastavenie a prepínanie uhla
✅ Pre stolné píly či pásové píly a frézovacie stoly
✅ Zo špeciálneho plastu - pohlcuje nárazy
✅ Veľmi odolný
✅ Náhradné diely je možné dokúpiť
✅ Vyrobené v USA

ZABUDOVANÉ POSUVNÍKY SO ZÁMKOM

kuzelovaci_pripravek_3

Pomocou farebne odlíšeného posuvníka so zámkom ColorMatch nastavíte požadovaný uhol alebo nábeh. Okrajovú lištu prípravku zablokujete v požadovanej polohe. Pre maximálnu bezpečnosť a stabilitu použite prítlačné posuvky GRR-RIPPER.

kuzelovaci_pripravek_2

Pomocou posuvníkov môžete nastaviť zúženie v rozmedzí od 0 do 2 palcov v intervaloch po 1/16 palcov. Na Microdiale nájdete jednoduchý vzorec zúženia, aby ste nemuseli hodnoty odhadovať. Pomocou druhého voliča nastavíte presné uhly od 1/8 stupňa a jednoduchým otočením sa rozšíri z 0 na 10 stupňov. Meracie značky sú farebne odlíšené a je možné ich zároveň uzamknúť, takže rýchlo a presne získate požadovaný uhol.

kuzelovaci_pripravek_1Rýchlejšia a múdrejšia práca

Zámok prípravku MemoryLock umožní rýchle nastavenie, uzamknutie a prepínanie medzi uhlami, čím šetrí čas potrebný na zostavenie jednorazového prípravku na jedno použitie.

FAQ
Aká je maximálna dĺžka obrobku, ktorú môžem odrezať?

japonsky_hoblik_informaceZáleží na píle. Prípravok Microdial reže kužeľové rezy pozdĺž vodiacej zarážky stolovej píly. Musí mať dostatočnú časť svojej hrany v kontakte so zarážkou, aby zostal obrobok rovný už od začiatku rezu. Prípravok má zároveň v päte háčik na posun obrobku k pílovému kotúču.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky
Možnosť nastavenia: 0-10° po 1/8 stupňa
Šírka: 660 mm
Výška: 120 mm
Dĺžka: 66 mm
Hmotnosť: 1200 g
Materiál: odolný plast
Vyrobené v: USA
Počet v balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: