Vodiaca lišta KREG pre okružnú pílu

Kód: 7272
Novinka
Značka: KREG
€63,83 €53,19 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Hliníková vodiaca lišta pre mafl, okružnú ponornú pílu, od firmy KREG® pre vysoko kvalitný a presný priamy rez, ktorý nevyžaduje meranie a rozkres vodiacich liniek.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Prípravok KREG® Rip-Cut™ sa veľmi ľahko používa – plastové pätky na hliníkovej lište nastavíte podľa metra, zapnete pílu a režete. Využíva presné vedenie kotúčovej píly po hrane. Pripevnite pílu k univerzálnym saniam – môžete použiť väčšinu píl s ľavým alebo pravým kotúčom – a potom sane nasuňte na hliníkovú koľajnicu. Po jednoduchej jednorazovej kalibrácii môžete zablokovať šírku rezu, maximálne však 610 mm, pomocou meracej stupnice a rysky. Potom pri navádzaní píly pridržte okrajové vodítko pri okraji listu. Zakaždým tak získate rovný a presný rez.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti vodiacej lišty KREG®

✅ Jednoduché nastavenie
✅ Na presné rezanie
✅ Nastaviteľná do 610 mm
✅ Odolné hliníkové telo
✅ Robustné plastové pätky
✅ Merná stupnica s ryskou
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodiace lišty
Dĺžka: 835 mm
Šírka: 185 mm
Výška: 58 mm
Hmotnosť: 1274 g
Stupnica: Metrická
Materiál: Hliník, plast
Počet v balení: 1
Vyrobené v: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: