Nastaviteľná lišta do vodiacej koľajnice MICROJIG ZEROPLAY so zarážkou - sada 2 kusov

Kód: 6819
€54,20 €45,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Presné a nastaviteľné vodiace lišty s nulovou vôľou od americkej značky MICROJIG. Vhodné do vodiacich koľajníc pre stolové a pásové píly či frézovacie stoly. Súprava 2 kusov s príslušenstvom.

Detailné informácie

Podrobný popis

microjig_logo

Rýchlo zostavte presné vodiace sane pomocou vodiacich líšt Microjig Zeroplay. Tieto lišty sa nastavujú tak, aby sa prispôsobili vašim pokosovým drážkam zhora, čím je proces čo najjednoduchší a najpresnejší. Profil lišty ZeroPlay sa rozširuje tak, aby zaberal obe hrany pokosovej drážky po celej ich dĺžke. To umožňuje hladký chod s nulovou vôľou do strán tak, ako to nedokáže žiadna iná pokosová lišta.

Rýchlo a presne nastavte vodiacu lištu zhora

vodici_lista_microjig_gif

Pokosové lišty ZeroPlay sa nastavujú podľa pokosovej drážky, zatiaľ čo sú pripevnené k saniam, čo vám umožňuje dosiahnuť najlepšie možné prispôsobenie. Stačí nastaviť, vyskúšať, v prípade potreby nastaviť a potom začať používať sane. Obe polovice lišty ZeroPlay sa roztiahnu tak, aby sa zmestili do drážky, a zaistia plný kontakt po celej dĺžke oboch hrán lišty.

Bude lišta pasovať do mojej vodiacej drážky?

kompatibilita_nastavitelna_lista

Montáž a nastavenie zhora pre najrýchlejšie prispôsobenie

Frézovacia lišta sa k sánkam pripevňuje zhora, takže ju môžete vyrovnať smerom k čepeli bez toho, aby ste ju museli dávať dole zo stola.

Rýchlosť a všestrannosť

Vodiace lišty je možné použiť v tandeme pre dlhšie sane alebo pre zapojenie oboch pokosových drážok súčasne. Môžete ich dodatočne namontovať na existujúce sane a ľahko ich premiestňovať z prípravku na prípravok.

FAQ
Mám problém s nastavením pokosových líšt - buď sú príliš utiahnuté, alebo príliš voľné

japonsky_hoblik_informacePokiaľ vaša pokosová lišta dobre sedí, ale pri inštalácii na sánky je príliš tesná, je možné, že ste príliš utiahli skrutky. Prílišné utiahnutie týchto skrutiek môže spôsobiť stlačenie a roztiahnutie líšt smerom von. Skúste pri nastavovaní šírky pokosových líšt položiť na vnútornú stranu jednej z drážok jeden prúžok papiera. To by malo kompenzovať stlačenie, ku ktorému dochádza pri inštalácii.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky
Dĺžka: 300 mm
Výška: 7,94 mm
Šírka: 18,4 - 19,8 mm
Hmotnosť: 150 g
Materiál: Odolný plast, oceľ
Počet v balení: 2 + príslušenstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: