Univerzálny prípravok KREG –⁠ svorka a vodítko na vŕtanie

Kód: 7005
Novinka
Značka: KREG
€137,34 €114,45 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Doteraz najuniverzálnejší prípravok od KREG® s funkciami, ktoré sa prispôsobia rôznym potrebám remeselníka. Svorka a vodítko na vŕtanie vreckových spojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Doteraz najuniverzálnejší prípravok od KREG® s funkciami, ktoré sa prispôsobia rôznym potrebám remeselníka. VersaGrip™ umožňuje intuitívne upínanie –⁠ stačí stlačiť rukoväť, až kým nie je materiál bezpečne upnutý. Otočná hlava v rozsahu 360 °. Vznačené nastavenia hrúbky materiálu a nastaviteľný doraz umožňujú rýchle a presné vŕtanie otvorov pre vreckové spoje.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti prípravku KREG®

✅ Svorka a vodítko pre vŕtanie
✅ Odolný kompozit
✅ Otočná hlava 360°
✅ Ergonomická rukoväť
✅ Upínací systém VersaGrip™
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Vŕtacie prípravky
Dĺžka: 305 mm
Šírka: 158 mm
Výška: 135 mm
Materiál: Plast, oceľ
Otočná hlava: 360°
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: