Prípravok KREG na pokladanie palubových dosiek

Kód: 6993
Novinka
Značka: KREG
€83,51 €69,59 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Prípravok Deck Jig™ od firmy KREG® vám uľahčí vŕtanie otvorov pre skrutky do dreva vďaka vodiacim lištám v uhloch -45°, 90° a 45° z tvrdenej ocele. Stupňovitý vrták, šesťhranný imbusový kľúč, dištančné krúžky a zarážky sú súčasťou balenia. Vhodný na zakladanie palubových dosiek na terase.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

S prípravkom KREG® Deck Jig™ vytvoríte dokonalú podlahu z palubových dosiek na vašej terase. Vďaka vodidlám na vŕtanie z kalenej ocele umiestnených v uhloch -45°, 90° a 45° presne umiestnite každú skrutku a práca vám tak pôjde od ruky. Stupňovitý vrták vytvorí dokonalé vrecko s ideálnou vôľou pre aplikáciu palubových skrutiek Kreg Deck Screw a celú terasu tak vytvoríte bez viditeľných spojov. Pracovať môžete s drevenými aj kompozitnými palubovkami.

sk_made_in_the_usa

Vlastnosti uťahovacieho nástavca KREG®

✅ Jednoduché pokladanie paluboviek
✅ Presné vŕtanie dier
✅ Vodítka vrtákov z kalenej ocele
✅ Telo – robustný odolný plast
✅ Uhol -45°, 90° a 45°
✅ Vyrobené v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Vŕtacie prípravky
Dĺžka: 300 mm
Šírka: 100 mm
Výška: 185 mm
Hmotnosť: 725 g
Uhol: -45°, 90°, 45°
Magnetický: Nie
Materiál: Oceľ, plast
Počet v balení: 1
Vyrobené v: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: