Rybinová svorka MICROJIG MATCHFIT AP so stabilizátorom

Kód: 6828
€48,09 €40,08 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Väčšia univerzálna svorka so stabilizátorom od americkej značky MICROJIG určená do vodiacich rybinových drážok systému MATCHFIT. Vhodná na upínanie zložitých tvarov. Vytvorte si vlastné vodiace a upínacie dráhy pomocou frézovacieho bitu. Upínacia sila 270 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

microjig_logo

Dokonalá svorka do rybinových vodiacich koľajníc. Technológia Anti-Pivot udržuje rameno svorky na mieste a urýchľuje tak opakovanú manipuláciu so svorkou. Stabilizátor pôsobí silou v dvoch smeroch a pomáha vám zaistiť materiál bez nutnosti použitia niekoľkých svoriek.

Vlastnosti rybinovej svorky MICROJIG

✅ Vďaka špeciálnej konštrukcii je vhodná do rybinových drážok
✅ Stabilizátor na upínanie zložitých tvarov
✅ Špeciálna pružina na tele svorky zabraňuje otáčaniu a pádu ramena
✅ Oceľová svorka s kovanou hlavou
✅ Ergonomicky mäkčená rukoväť pre pevný úchop
✅ Upínacia sila 270 kg a 22 cm upínací rozsah

Upínajte v dvoch smeroch pomocou jedinej svorky

sverka_ap_2_gifPriložený stabilizátor X-PAD™ vyvíja pri uťahovaní svorky prídržný tlak. Kombinované sily udržujú obrobky v rovine a eliminujú potrebu dvoch alebo viacerých rôznych upínacích riešení. Profil s drážkou v tvare písmena V vám poskytuje dva kontaktné body pre ľahké upnutie okrúhlych alebo podlhovastých dielov.

Nekonečné množstvo koľajníc

Systém koľajníc Matchfit umožňuje vytvárať vlastné rybinové koľajnice iba pomocou frézovacieho bitu. Je to ako nekonečná zásoba T-koľajníc bez toho, aby ste museli neustále kupovať nové.

sverka_ap_2

Vytvorte si vlastné upínacie koľajnice kdekoľvek chcete. Jednoducho vyfrézujte drážku pomocou rybinového bitu. Zaistite materiál svorkami s NULOVÝM presahom - rybinová svorka Matchfit AP so stabilizátorom sa zasunie pod povrch, takže môžete upevniť materiál bez toho, aby vám svorka prekážala. Na zaistenie materiálu z väčšej vzdialenosti použite upínacie skrutky s vodiacimi prvkami. Keď je treba, otočte stabilizátor o 90º a upnite okrúhly a podlhovastý materiál jedinou svorkou.

sverka_ap_3_gif_ssverka_ap_4_gif_ssverka_ap_5_gif_s

Chytrá svorka

sverka_ap_1Špeciálna pružina na tele svorky zabraňuje otáčaniu a pádu ramena z rukoväte pri opakovanej manipulácii. Ušetrite čas a pracujte rýchlejšie bez toho, aby ste museli pri každom diele znovu nastavovať výšku upínača. Použite rybinový frézovací bit na vytvorenie vlastných vodiacich a upínacích dráh a už nikdy nebudete musieť kupovať drahé hliníkové vodiace dráhy.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky
Šírka: 50 mm
Výška: 300 mm
Dĺžka: 200 mm
Upínacia sila: 270 kg
Upínací rozsah: 22 cm
Hmotnosť: 0,5 kg
Materiál: Oceľ
Počet v balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: