Nastaviteľná lišta do vodiacej koľajnice MICROJIG ZEROPLAY 360 SLED so skrutkami do rybinových drážok

Kód: 6822
€40,04 €33,37 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Súprava presných a nastaviteľných vodiacich líšt s nulovou vôľou od americkej značky MICROJIG so skrutkami do rybinových drážok. Vhodné do vodiacich koľajníc pre stolové a pásové píly či frézovacie stoly. Súprava 2 kusov s príslušenstvom.

Detailné informácie

Podrobný popis

microjig_logo

Sada ZeroPlay 360 kombinuje presnosť a rýchlosť použitia vodiacich líšt ZeroPlay s všestrannosťou prípravkov na tvorbu rybinových spojov MatchFit. Rýchlo zostavte presné vodiace sane pomocou vodiacich líšt Microjig Zeroplay. Tieto lišty sa nastavujú tak, aby sa prispôsobili vašim pokosovým drážkam zhora, čím je proces čo najjednoduchší a najpresnejší. Profil lišty ZeroPlay sa rozširuje tak, aby zaberal obe hrany pokosovej drážky po celej ich dĺžke. To umožňuje hladký chod s nulovou vôľou do strán tak, ako to nedokáže žiadna iná pokosová lišta.

ULTIMÁTNA KONTROLA NAD OBROBKOM

vodici_lista_microjig_gif_360

Na zaistenie materiálu pri rezaní zložitých uhlov pridajte rybinové svorky MATCHFIT. Napríklad kužeľové nohy sa obvykle režú pod hlbokým uhlom a treba ich zaistiť veľmi blízko čepele. Nechcete mať ruky v blízkosti takého rezu? Rybinové svorky od značky Microjig zaistia materiál za vás a vaše ruky zostanú bezpečne mimo dosahu čepele.

Bude lišta pasovať do mojej vodiacej drážky?

kompatibilita_nastavitelna_lista

Rýchlosť a presnosť

Pokosovú lištu ZeroPlay je možné nastaviť zhora, pričom úplne vyplní pokosovú drážku od okraja k okraju. Nikdy nebolo jednoduchšie dosiahnuť dokonalé prispôsobenie a plynulý pohyb po stole s nulovou vôľou do strán.

360 stupňov nastavenia

Jedinečné mriežkové usporiadanie rybinových drážok umožňuje nastaviť zarážku v ľubovoľnom uhle a zaistiť ju na mieste pomocou dodaného príslušenstva MatchFit. Bez ohľadu na uhol rezu udržujú sánky obrobok vždy rovnobežne s ostrím.

Stačí iba drevo

Stavba vodiacich saní je neuveriteľne jednoduchá. Potrebujete iba preglejku, rybinový frézovací bit a asi hodinu. Súčasťou balenia sú ľahko použiteľné obrázkové plániky. Prípadne si stiahnite zo stránok výrobcu bezplatný návod a presvedčte sa, aké ľahké je postaviť najuniverzálnejšie vodiace sane na svete.

FAQ
Mám problém s nastavením pokosových líšt - buď sú príliš utiahnuté, alebo príliš voľné

japonsky_hoblik_informacePokiaľ vaša pokosová lišta dobre sedí, ale pri inštalácii na sánky je príliš tesná, je možné, že ste príliš utiahli skrutky. Prílišné utiahnutie týchto skrutiek môže spôsobiť stlačenie a roztiahnutie líšt smerom von. Skúste pri nastavovaní šírky pokosových líšt položiť na vnútornú stranu jednej z drážok jeden prúžok papiera. To by malo kompenzovať stlačenie, ku ktorému dochádza pri inštalácii.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky
Dĺžka: 300 mm
Výška: 7,94 mm
Šírka: 18,4 - 19,8 mm
Hmotnosť: 150 g
Materiál: Odolný plast, oceľ
Počet v balení: 1 + príslušenstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: