Prípravok s vodidlami na vŕtanie KREG

Kód: 6966
Novinka
Značka: KREG
€54,99 €45,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Prípravok pre dokonalé rozmiestnenie otvorov pre kolíky od spoločnosti KREG® s vodidlami pre vrták z kalenej ocele, vďaka ktorým ľahko a rýchlo pripevníte akúkoľvek drevenú policu.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Prípravok pre dokonalé rozmiestnenie otvorov pre kolíky od spoločnosti KREG® s vodidlami pre vrták z kalenej ocele, vďaka ktorým ľahko a rýchlo pripevníte akúkoľvek drevenú policu. Oceľové vodítka sú rozmiestnené v štandardných 32mm rozstupoch. Dodáva sa s vŕtacím bitom ⌀ 5 mm. Intuitívne použitie – či už pridávate police k existujúcemu nábytku, alebo vyrábate skriňu od začiatku. Použite vodítko na zarovnanie prípravku s okrajom nábytku a vyvŕtajte tak presné rady dier na osadenie drevenými kolíkmi – môžete vyvŕtať šesť dier v rade, alebo jednoducho pripojiť ďalší prípravok a pokračovať vo vŕtaní celého radu s presným rozstupom. Zalisované značky a zarovnávacie okienko.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti prípravku KREG®

✅ Pre presné vŕtanie
✅ Odolný kompozit
✅ Rozostupy dier po 32 mm
✅ Vodítka z kalenej ocele
✅ 6 dier v rade
✅ Je možné spojiť viac kusov dohromady
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Vŕtacie prípravky
Délka: 115 mm
Šířka: 50 mm
Výška: 19 mm
Hmotnost: 45 g
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: