Prenosné vodítko KREG na presné rezanie

Kód: 6978
Novinka
Značka: KREG
€36,35 €30,29 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Vodítko od firmy KREG® pre presné priečne rezy okružnou pílou až do šírky 203 mm. Výsuvné vodidlá na orientáciu pri rezaní. GripMaxx™ eliminuje kĺzanie a drží prípravok na mieste. Pre ľavostrannú aj pravostrannú pílu.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Ľahko prenosný prípravok KREG® Crosscut na presné rezanie kdekoľvek – v dielni, ale aj na stavbe. Protišmykový povrch GripMaxx™ udrží vodítko na mieste. Rýchle nastavenie, vďaka ktorému sa môžete ihneď pustiť do práce.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti prípravku KREG®

✅ Na presné rezanie
✅ Odolný kompozit
✅ Šírka rezu až 203 mm
✅ Intuitívne používanie
✅ Protišmykový povrch GripMaxx™
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodiace lišty
Dĺžka: 396 mm
Šírka: 268 mm
Hrúbka: 37 mm
Hmotnosť: 400 g
Uhol: 0°, 45°, 90°
Materiál: Plast
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: