Osadený vrták so zarážkou KREG 10 mm - set

Kód: 6996
Novinka
Značka: KREG
€26,47 €22,06 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Vymeniteľný vrták KREG® s priemerom 10 mm a s osadenou špičkou 4,5 mm, so stupňovitým golierom a posuvnou zarážkou na imbusový kľúč.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Vymeniteľný vrták KREG® s priemerom 10 mm a s osadenou špičkou 4,5 mm, so stupňovitým golierom a posuvnou zarážkou na imbusový kľúč. Prevŕtate s ním materiály s hrúbkou od 13 mm do 38 mm. Na tele vrtáka sú vyryté značky pre 13 mm, 19 mm a 38 mm, spolu so zodpovedajúcim dorazovým golierom Easy-Set. Plastový merač hrúbky materiálu umožňuje jednoducho určiť hrúbku materiálu so stupnicou 13 mm, 19 mm a 38 mm. Šesťhranná stopka 6,35 mm pasuje na všetky štandardné rýchloupínacie skľučovadlá. Kompatibilný so všetkými prípravkami Kreg Pocket-Hole.

sk_made_in_the_usa

Vlastnosti vrtáku KREG®

✅ Intuitívne nastavenie
✅ Pre presné vŕtanie dier
✅ Nastaviteľné hrúbky 13, 19 a 38 mm
✅ Rýchlorezná oceľ HSS
✅ Nastaviteľná zarážka
✅ Osadená špička vrtáka
✅ Vyrobené v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Bity
Dĺžka vrtáku: 160 mm
Priemer tela: 10 mm
Priemer špičky: 4,5 mm
Stopka: Šesťhranná
Imbusový kľúč: Áno
Nastaviteľná zarážka: Áno
Počet v balení: 1
Vyrobené v: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: