Dierovačka KREG na vreckový spoj

Kód: 6984
Novinka
Značka: KREG
€606,14 €505,12 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Dierovač na vreckové spoje od firmy KREG® postavený s ohľadom na profesionálov. Umožňuje pracovať dvojnásobnou rýchlosťou a polovičnou námahou oproti štandardnému vreckovému prípravku. Je všestranný, prenosný a dostupný.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Vŕtací prípravok má vreckové spoje s pracovnou plochou KREG®, využíva výkonný motor s 2800 ot/min. Upínacia skrutka bezpečne drží materiál. Vŕtanie ovládané silnou ručnou pákou s madlom z umelej hmoty - stačí zatiahnuť a diery vyvŕtate vďaka nastaviteľnému vodítku a dorazom vždy v rovnakom uhle a rozmiestnení na všetkých spracovávaných kusoch. Vytvorí všetky tri typy spojov KREG® v hrúbke materiálu 12-38 mm. Obsahuje nástavec na zhromažďovanie prachu. Vstavaný zásobník pre vrtáky a ďalšie príslušenstvo. Ľahko prenosný.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti prípravku KREG®

✅ Intuitívne nastavenie
✅ Mechanická páka na presné vŕtanie dier
✅ Nastaviteľné hrúbky 13, 19 a 38 mm
✅ Rýchlorezná oceľ HSS
✅ Odolná konštrukcia
✅ Osadená špička vrtáka
✅ Plechová pracovná plocha
✅ Hliníkový doraz
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na vreckové spoje
Dĺžka: 750 mm
Šírka: 482 mm
Výška: 380 mm
Vrták súčasťou: Áno
Hmotnosť: 13720 g
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Taiwan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: