Dezinfekčné vlhčené obrúsky UNIWIPE WASHROOM

Kód: 120066
€13,72 €11,43 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ničia Norovirus a H1N1
Dezinfekčné vlhčené obrúsky UNIWIPE® WASHROOM rýchlo, spoľahlivo a hygienicky vyčistia väčšinu povrchov v zdravotníctve, školských, reštauračných, gastronomických a firemných prevádzkach, alebo aj u Vás doma. Svojimi parametrami spĺňajú normy EU pre dezinfekciu sociálnych zariadení.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

uniwipe_logo

Extra veľké, pevné a vlhčené dezinfekčné obrúsky UNIWIPE WASHROOM rýchlo, spoľahlivo a hygienicky vyčistia väčšinu povrchov v zdravotníctve, školských, reštauračných, potravinárskych a firemných prevádzkach, alebo aj u Vás doma. Svojimi parametrami spĺňajú normy EU pre dezinfekciu sociálnych zariadení.

Ničia Norovirus a H1N1. Konkrétne splňujú normy EN1276 a EN13727. Týmito obrúskami môžete odstraňovať nečistoty z rôznych povrchov a môžete ich použiť aj na čistenie kúpeľní a toaliet v domácnosti. Silné čistiace a dezinfekčné schopnosti týchto vlhčených obrúskov oceníte aj v miestach, kde nie je voda. Obrúsky majú príjemnú citrusovú vôňu.

Tieto obrúsky sú kvalitné, neobyčajne pevné, veľké (38 x 25 cm), mäkké a dobre sajúce. Fungujú podobne ako handričky z mikrovlákna: sajú rýchlo, nečistoty absorbujú do seba a udržia ich vnútri. Navyše obsahujú antibakteriálne látky, sú bez alkoholu, sú PH neutrálne, šetrné k pokožke a dermatologicky testované.

Obrúsky UNIWIPE sú zabalené po 100 kusoch do pevného uzatvárateľného obalu, ktorý veľa vydrží a len tak sa nepretrhne. Obrúsky tak zostanú dlho navlhčené. Obal je recyklovateľný.

cistiace vlhčené obrúsky UNIWIPE

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pomôcky
Množstvo: 100 kusov
Veľkosť: 38 x 25 cm
Bez alkoholu: Áno
Derm. testované: Áno
Recyklovateľné: Áno
Vôňa: Citrusová vôňa
Určené pre: Sociálne a sanitárne zariadenia
Splňuje normy: EN1276, EN13727
Vyrobené v: Veľká Británia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: