Čistiace vlhčené obrúsky UNIWIPE CLINICAL

Kód: 230044
€4,38 €3,65 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia

Ničia Norovirus, MRSA a H1N1
Čistiace obrúsky UNIWIPE® CLINICAL sú dezinfekčné antibakteriálne vlhčené obrúsky pre klinickú prevádzku. Svojimi parametrami spĺňajú prísne normy EÚ pre použitie v nemocniciach, opatrovateľských domoch či školách.

Detailné informácie

Podrobný popis

uniwipe_logo

Extra veľké, pevné a vlhčené obrúsky UNIWIPE CLINICAL majú dvojakú funkciu: čistia a dezinfikujú. Tieto obrúsky čistia rýchlo, spoľahlivo a hygienicky. Svojimi parametrami navyše zodpovedajú prísnym normám EÚ pre použitie v nemocniciach, opatrovateľských domoch, školách a iných klinických prevádzkach, kde je hygiena na prvom mieste. Jedná sa konkrétne o normy EN1276 and EN13727.

Týmito obrúskami môžete bezpečne odstraňovať nečistoty z rôznych povrchov. Sú príjemné na dotyk, kvalitné, neobyčajne pevné, veľké (38 x 25 cm), mäkké a savé. Fungujú podobne ako handričky z mikrovlákna: sajú rýchlo, nečistoty absorbujú do seba a udržia ich vnútri. Navyše obsahujú dezinfekčné a antibakteriálne látky, ktoré zničia 99,9% baktérií a neobsahujú alkohol.

Obrúsky UNIWIPE sú zabalené po 200 kusoch do pevného ​​uzatvárateľného obalu, ktorý všeličo vydrží a len tak sa nepretrhne. Obrúsky tak zostanú dlho navlhčené. Kvapalina, ktorou sú obrúsky vlhčené je 100% biologicky odbúrateľná a je na prírodnej báze. Šetrné k životnému prostrediu. Obal je recyklovateľný.

antibakterialni_ubrousky_uniwipe_ukazka_pouziti_v2

Dodatočné parametre

Kategória: Hygienické prostriedky
Množstvo: 200 kusov
Veľkosť: 38 x 25 cm
Bez alkoholu: Áno
Derm. testované: Áno
Recyklovateľné: Áno
Bez zápachu: Áno
Určené pre: Klinickú prevádzku
Splňuje normy: EN1276 and EN13727
Vyrobené v: Veľká Británia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: