Čistiace vlhčené obrúsky UNIWIPE ULTRAGRIME

Kód: 120065
€20,07 €16,73 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.1.2022

Čistiace obrúsky UNIWIPE® ULTRAGRIME sú veľké, pevné a vlhčené obrúsky pre priemyselné prevádzky. Ľahko vyčistia olej, mastnotu, atrament, lepidlá, farby, silikón, decht, nevytvrdnutú penu alebo ďalšie nečistoty, ktoré bežne vznikajú v dielňach, autoservisoch alebo na stavbách.

Detailné informácie

Podrobný popis

uniwipe_logo

Extra veľké, pevné a vlhčené obrúsky UNIWIPE ULTRAGRIME efektívne vyčistia odolné nečistoty, ktoré vznikajú v priemyselných prevádzkach, rôznych dielňach, autoservisoch alebo na stavbách. Týmito obrúskami môžete odstraňovať nečistoty z povrchov znečistených predmetov, napríklad z nástrojov, automobilov, textílií, čalúnenia, ale aj zamazaných či zalepených rúk. Obrúsky UNIWIPE ULTRAGRIME sú veľmi účinné a ľahko odstránia olej, mastnotu, atrament, lepidlá, farby, silikón, decht, nevytvrdnutú penu a ďalšie nečistoty.

Tieto obrúsky sú vyrobené v Anglicku, sú kvalitné, neobyčajne pevné, veľké (38 x 25 cm), mäkké a dobre sajúce. Fungujú podobne ako handričky z mikrovlákna: sajú rýchlo, nečistoty absorbujú do seba a udržia ich vnútri. Navyše obsahujú antibakteriálne látky, sú bez alkoholu, sú obohatené vitamínom E a extraktom z Aloe Vera a sú dermatologicky testované.

Obrúsky UNIWIPE ULTRAGRIME sú zabalené do pevného uzatvárateľného obalu, ktorý veľa vydrží a len tak sa nepretrhne. Obrúsky tak zostanú dlho navlhčené.

cistiace vlhčené obrúsky UNIWIPE

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pomôcky
Množstvo: 100 kusov
Veľkosť: 38 x 25 cm
Bez alkoholu: Áno
Derm. testované: Áno
Recyklovateľné: Áno
Určené pre: Priemysel
Vyrobené v: Veľká Británia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: