Uťahovací nástavec KREG 90° pre aku skrutkovač

Kód: 7269
Novinka
Značka: KREG
€33,70 €28,08 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Kompaktný uťahovací nástavec od firmy KREG®, s ktorým zaskrutkujete skrutky do miest, kam sa vŕtačkou normálne nedostanete. Mechanický nástavec v uhle 90°.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Vreckový uťahovací nástavec KREG® premení akúkoľvek vŕtačku na skrutkovač s uhlom 90°. Tento kompaktný vŕtací nástavec vám umožní zaskrutkovať skrutky do miest, kam by ste sa s vŕtačkou normálne nedostali. Priložený 3" bit so štvorcovým koncom má magnetický hrot, ktorý sa prichytí do hlavy skrutky s vreckom a nevykĺzne – takže môžete skrutky zaskrutkovať s istotou, nech už sú kdekoľvek. Tento nástavec je kompatibilný so všetkými šesťhrannými stopkovými bitmi, vďaka tomu je vhodný pre väčšie využitie, než len pre skrutky s vreckami. Vďaka ergonomickému dizajnu sa nástavec ľahko drží na mieste jednou rukou, zatiaľ čo druhou rukou ovládate vŕtačku. Má tiež odolnosť proti nárazu pre použitie s rázovým uťahovákom. Kedykoľvek potrebujete utiahnuť skrutky v stiesnených priestoroch, uťahovák od KREG® vám s tým pomôže

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti uťahovacieho nástavca KREG®

✅ Držiak bitov
✅ Ergonomický dizajn
✅ Odolný s rázovým uťahovákom
✅ 3" bit s magnetickým hrotom
✅ Uhol 90°
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Bity
Dĺžka: 140 mm
Šírka: 60 mm
Výška: 25 mm
Hmotnosť: 254 g
Uhol: 90°
Magnetický: Áno
Materiál: Kov, plast
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Taiwan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: