Prípravok na zapustené pánty KREG

Kód: 7065
Novinka
Značka: KREG
€46,15 €38,46 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Prípravok KREG® s frézou ⌀ 35 mm s karbidovou hlavou na frézovanie skrytých závesov na inštaláciu dverí skríň pomocou skrytých závesov. Ľahko použiteľný prípravok zaisťuje presné vyrovnanie závesov, vďaka ktorým dvere skvele padnú a dobre sa zatvárajú. Karbidová fréza je súčasťou balenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Prípravok na skryté závesy KREG® na inštaláciu dverí skríň pomocou skrytých závesov. Ľahko použiteľný prípravok zaisťuje presné vyrovnanie závesov, vďaka ktorému môžete ľahko nainštalovať dvere, ktoré skvele padnú a dobre sa zatvárajú. Prípravok na skryté závesy dobre pracuje s bežným vrtákom a priloženým vrtákom z tvrdokovu. Skryté pánty sú vhodné na montáž dverí skriniek, pretože sa nedajú vidieť, sú nastaviteľné a fungujú veľmi dobre. Ich montáž však vyžaduje vyvŕtanie veľkého otvoru vo veľmi špecifickej polohe a hĺbke. Prípravok na skryté závesy KREG® je riešenie pri vŕtaní týchto dier a umožňuje vám pracovať s frézou z tvrdokovu, ktorá je dodávaná s prípravkom.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti prípravku KREG®

✅ Jednoduché vŕtanie závesov
✅ Fréza z tvrdokovu ⌀ 35 mm je súčasťou balenia
✅ Telo z odolného plastu
✅ Metrická stupnica
✅ Nastaviteľný doraz
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Vŕtacie prípravky
Dĺžka: 205 mm
Šírka: 96 mm
Výška: 55 mm
Průměr frézy: 35 mm
Hmotnosť: 360 g
Magnetický: Nie
Materiál: Oceľ, plast
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: