Prípravok na kovanie skríň KREG

Kód: 7068
Novinka
Značka: KREG
€44,95 €37,46 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Prípravok na kovanie skríň v podobe pohyblivého vodidla s meracou stupnicou, ktorý vám uľahčí presné umiestnenie nábytkového kovania – gombíkov a úchytiek. So stolárskym prípravkom Cabinet Hardware Jig od firmy KREG® vyvŕtate vždy rovné a presne umiestnené otvory pre vaše nové tiahla a madlá.

Detailné informácie

Podrobný popis

kreg_logo_regals

Prípravok Kreg® Cabinet Hardware Jig je vybavený pohyblivými vodidlami vrtákov z tvrdenej ocele, ktoré sa uzamknú na mieste. To vám umožní s istotou vŕtať rovné a presne umiestnené otvory. Pohyblivé vedenie hrany a vstavané meracie stupnice v centrických a metrických jednotkách zaistia, že tieto otvory budú zakaždým umiestnené tam, kde potrebujete, takže môžete vŕtať toľko dier, koľko potrebujete, bez neistoty a potenciálnych chýb, ktoré môžu nastať. Jedná sa o robustný nástroj vhodný na profesionálne a hobby použitie. Polymérové telo, vodítka z kalenej ocele.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti vrtacieho vodítka KREG®

✅ Jednoduché kotvenie nábytkového kovania
✅ Presné vŕtanie dier
✅ Vodítka vrtákov z kalenej ocele
✅ Telo – robustný odolný plast
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke KREG®

História spoločnosti Kreg Tool Company začala s výrobou kuchynskej linky a otázkou – ako pripevniť čelný rám ku skrinke, aby bolo možné spoj skryť? Odpoveď na túto otázku zmenila spôsob, akým tisíce stolárov spájajú drevo. Od našich skromných začiatkov ako rodinnej firmy v roku 1989 sa meno Kreg stalo synonymom pre stolárske vreckové spoje. Spracovatelia dreva všetkých úrovní zručností opakovane dôverujú našim výrobkom. Potom, čo Craig Sommerfeld vyvinul prípravok s jedným otvorom v tvare písmena U, aby skryl diery v kuchynských skrinkách, ktoré staval vo svojom dome pre svoju ženu Kathie Sommerfeld, sa prípravok začal predávať na stolárskych a staviteľských prehliadkach. Tak vznikla spoločnosť Kreg Tool.

Dodatočné parametre

Kategória: Vŕtacie prípravky
Dĺžka: 178 mm
Šírka: 178 mm
Výška: 38 mm
Hmotnosť: 28 g
Magnetický: Nie
Materiál: Kov, plast
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: