Červená prášková farba CRESCENT LUFKIN – náhradná náplň 236 ml

Kód: 7143
Novinka
Značka: CRESCENT
€5,62 €4,68 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Náhradná náplň pre lajnovaciu šnúru od americkej značky CRESCENT LUFKIN® s objemom 236 ml. Jemný červený prášok - krieda do brnkačky. Vysoká stálosť farby na povrchu, stupeň 4 podľa stupnice výrobcu.

Detailné informácie

Podrobný popis

crescent_lufkin_logo_regals_cz

Náhradná prášková farba Crescent Lufkin® na jednoduché a rýchle doplnenie kdekoľvek v teréne. Jemná krieda s objemom 236 ml v špeciálne tvarovanom obale pre rýchle a bezozbytkové doplnenie do brnkačky. Krieda vo vnútri nelepí a využijete tak celú náhradnú náplň. Stálosť na povrchu na úrovni 4, teda vysoká stálosť na stupnici 0-4 uvedenej výrobcom.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti náhradnej náplne CRESCENT LUFKIN®

✅ Z kvalitnej kriedy
✅ Vysoká stálosť na povrchu
✅ Plastový obal s násypkou
✅ Objem 236 ml
✅ Červená farba
✅ Nádobu vyprázdnite bezo zvyšku
✅ Navrhnuté v USA

Viac o značke Crescent®

Svoju tradíciu začala písať od roku 1907, kedy založil spoločnosť Crescent Tool Company švédsky prisťahovalec a vynálezca Karl Peterson. Čoskoro potom predstavil prvý americký otvorený nastaviteľný kľúč - revolučný koncept, ktorý nahradil celú sadu špeciálnych kľúčov. Nastaviteľný kľúč Crescent® bol mimoriadne úspešný a bol tiež vo veľkej miere napodobňovaný. V nasledujúcich dekádach Crescent® predstavil mnoho vylepšení, vďaka ktorým boli jeho kľúče ľahšie, silnejšie a všestrannejšie. Značka sa rozrástla o mnoho ďalších veľkostí a typov nastaviteľných kľúčov, pridala široký výber klieští, mechanických ručných nástrojov a sád náradia, ktoré majú charakteristický robustný design, ktorý je typický pre americké náradie.

Dodatočné parametre

Kategória: Náplne do brnkačiek
Farba: Červená
Objem: 236 ml
Dĺžka: 175 mm
Šírka: 70 mm
Výška: 46 mm
Hmotnosť: 265 g
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: