Lajnovacia šnúra na práškovú farbu CRESCENT LUFKIN - brnkačka 30 m

Kód: 7137
Novinka
Značka: CRESCENT
€25,02 €20,85 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Prášková lajnovacia šnúra – navíjacia brnkačka na práškovú farbu od americkej značky CRESCENT LUFKIN® s háčikom na konci lanka a náhradným zásobníkom 88 ml modrej práškovej farby. Návin 30 metrov. Náhradná náplň je súčasťou balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

crescent_lufkin_logo_regals_cz

Prášková lajnovacia šnúra Crescent Lufkin® bola navrhnutá pre jednoduché použitie. Prášková farba nie je permanentná, priľnavosť na povrchu má na stupni 1 zo 4 podľa rozpätia udávaného výrobcom. Pri doplňovaní zo zásobníka využijete zabudovanú násypku a nezanecháte tak žiadny neporiadok. Robustný dizajn plastového tela tak tvorí konštrukciu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti vodováhy CRESCENT LUFKIN®

✅ Z kvalitného materiálu
✅ Robustný americký dizajn
✅ Odolné plastové telo
✅ Návin 30 m
✅ Dobre padne do ruky
✅ Modrý značkovací prášok 88 ml
✅ Háčik so zúbkami
✅ Dizajn navrhnutý v USA

Viac o značke Crescent®

Svoju tradíciu začala písať od roku 1907, kedy založil spoločnosť Crescent Tool Company švédsky prisťahovalec a vynálezca Karl Peterson. Čoskoro potom predstavil prvý americký otvorený nastaviteľný kľúč - revolučný koncept, ktorý nahradil celú sadu špeciálnych kľúčov. Nastaviteľný kľúč Crescent® bol mimoriadne úspešný a bol tiež vo veľkej miere napodobňovaný. V nasledujúcich dekádach Crescent® predstavil mnoho vylepšení, vďaka ktorým boli jeho kľúče ľahšie, silnejšie a všestrannejšie. Značka sa rozrástla o mnoho ďalších veľkostí a typov nastaviteľných kľúčov, pridala široký výber klieští, mechanických ručných nástrojov a sád náradia, ktoré majú charakteristický robustný design, ktorý je typický pre americké náradie.

Ako používať brnkačku?

Zabodnite aretačnú ihlu do východiskového bodu a natiahnite lanko k značke. Potom lanko zafarbené atramentom alebo kriedou vezmete a "brnknete" ako na strunu. Pri dopade lanka na materiál sa uvoľní farba a máte vyznačené. Presná lajna na založenie stavby alebo na presné rezanie latovky na streche. Využití je nespočet.

chalk_reels_ink_lines_004

Dodatočné parametre

Kategória: Brnkačky a lajnovacie šnúry
Typ: Kriedová
Dĺžka šnúry: 30 m
Samonavíjanie: Nie
Blokácia navíjania: Áno
Vymeniteľňá náplň: Áno
Koncovka s ihlou: Nie
Dĺžka: 125 mm
Šírka: 75 mm
Výška: 50 mm
Hmotnosť: 343 g
Náplň súčásťou: Áno
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: