Súprava na čistenie bitov, fréz a pílových kotúčov MICROJIG BLADECLEAN

Kód: 6801
€158,54 €132,12 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Najrýchlejší spôsob čistenia pílových kotúčov a frézovacích bitov od americkej značky MICROJIG. Vhodné na čistenie pílových kotúčov do priemeru 30 cm a frézovacích bitov vo veľkosti 1/4", 1/2", 6 mm, 8 mm a 12 mm. S magnetickou rukoväťou na bezkontaktné čistenie pílových kotúčov. Priemyselné čistiace podložky z oxidu hlinitého bez nutnosti používať drôtené kefy.

Detailné informácie

Podrobný popis

microjig_logo

Veľká sada na čistenie pílových kotúčov a bitov BLADECLEAN je najrýchlejší, najbezpečnejší a najpríjemnejší spôsob čistenia pílových kotúčov a frézovacích bitov. Špinavý pílový kotúč či bity zaťažujú pílu či frézu, vytvárajú viac tepla a často sú mylne považované za tupé. Vyhnite sa brúseniu, keď to nie je potrebné a poriadne ich vyčistite s čistiacimi podložkami z oxidu hlinitého.

Vlastnosti čistiacej sady MICROJIG

✅ Sada na efektívne čistenie kotúčov a bitov
✅ Čistiace podložky z oxidu hlinitého - žiadne drôtené kefy
✅ Magnetická rukoväť na bezkontaktné čistenie
✅ So sadou čistiacich kotúčov na upnutie na vŕtačku
✅ Vhodné pre bity veľkosti 1/4", 1/2", 6 mm, 8 mm a 12 mm
✅ Pre pílové kotúče s priemerom 30 cm
✅ Čistiaci prostriedok je možné uzavrieť a neskôr znovu použiť

bladeclean_cistic_microjig_1

Menej času čistením, viac času rezaním

Čistenie pílových kotúčov môže byť zdĺhavé a časovo náročné. Systém BLADECLEAN skráti celú prácu na niekoľko minút. Rýchlo vyčistíte celú stranu pílového kotúča jediným pohybom a bez použitia agresívnych chemikálií. Systém bezpečne uzavrie čistiacu kvapalinu či chémiu, takže ju možno uložiť na neskoršie použitie. Až budete nabudúce potrebovať vyčistiť pílový kotúč alebo bit, stačí bubon iba otvoriť.

bladeclean_1Rôzne veľkosti bitov naraz

Držiak frézovacích bitov umožňuje v rekordnom čase namočiť a vyčistiť až päť bitov pomocou priložených čistiacich kotúčov. Kompatibilný s veľkosťami bitov 1/4", 1/2", 6 mm, 8 mm a 12 mm.

bladeclean_2Priemyselné čistiace podložky z oxidu hlinitého

Už žiadne drôtené kefy! Čistiaca podložka je jedinečne prispôsobená na to, aby sa dostala do každého zákutia pílového kotúča. Vyčistite celú stranu pílového kotúča jediným pohybom.

bladeclean_3Bezkontaktné čistenie

Magnetická rukoväť sa pripevní k pílovému kotúču, takže vaša pokožka nepríde do styku s drsnými chemikáliami alebo ostrými reznými hranami.

FAQ
Aký prípravok mám používať?

japonsky_hoblik_informacePoužite svoj obľúbený čistiaci prostriedok. Môže to byť Simple Green, Fabuloso, Pinesol alebo čokoľvek iné. Nie je potrebné používať drsné rozpúšťadlá a chemikálie.

Ako dlho vydrží čistiaca podložka?

japonsky_hoblik_informaceZáleží na tom, ako často kotúče čistíte, ale naše testy ukazujú, že priemerný stolár vykoná niekoľko stoviek čistení, než bude musieť podložku vymeniť.

Ako často mám meniť čistiaci roztok?

japonsky_hoblik_informaceNečistoty z čistenia majú tendenciu prepadať podložkou, takže neovplyvňujú proces čistenia. Keď už je roztok nepriehľadný, mal by sa vymeniť.

Aká je správna rýchlosť pre čistiace kotúče z oxidu hlinitého?

japonsky_hoblik_informace8 000 až 10 000 otáčok za minútu poskytuje najlepšiu rovnováhu medzi rýchlosťou čistenia a životnosťou kotúča.

Môžem čistiť frézy s ložiskami?

japonsky_hoblik_informaceÁno, ale pred ponorením bitu do čistiaceho roztoku by ste mali ložisko vybrať. Mnoho bežných čistiacich prostriedkov pre domácnosť obsahuje odmasťovadlá a môže ovplyvniť výkon ložiska.

Potrebujem novú podložku, čo s tým?

japonsky_hoblik_informaceNapíšte našej zákazníckej podpore. Výrobca predáva aj náhradné a spotrebné diely, takže ich pre vás jednoducho zoženieme.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky
Pre veľkosť bitu: až 1/2”, až 12mm
Pre ⌀ kotúčov: 30 cm
Priemer boxu: 40 cm
Výška: 20 cm
Hmotnosť: 2,7 kg
Materiál podložiek: Oxid hlinitý
Počet v balení: Sada 12 ks príslušenstva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: