Pracovná stonožka BORA 3x2 - zvýšená

Kód: 3829
€132,21 €110,18 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Zvýšená pracovná stonožka BORA 3x2 je skladací prenosný pracovný stôl s nosnosťou až 1130 kg. Má kompaktné rozmery a veľmi nízku hmotnosť, ale zároveň pružnú a odolnú oceľovú konštrukciu, ktorá vydrží drsné pracovné zaobchádzanie. Vďaka množstvu príslušenstva je dostatočne univerzálna a možno ju použiť v interiéri i vonku. Táto stonožka je o 15 cm vyššia ako štandardné verzie.

Detailné informácie

Podrobný popis

bora_portamate_logo_description
Pracovnú stonožku BORA možno využiť ako náhradu za skladací pracovný stôl či pracovnú a stavebnú kozu. Má oceľovú konštrukciu, ktorá je dostatočne flexibilná, aby absorbovala vplyvy ťažkých predmetov a zároveň si zaistila dlhodobú a bezproblémovú funkciu. Vyberte si z niekoľkých veľkostí stonožiek podľa potreby. Od najmenšej verzie 2x2 pre kutilov až po veľký profesionálny skladací stôl na stavby 5x3 s maximálnou nosnosťou 2725 kg. Čím väčšia je pracovná stanica, tým väčšiu váhu dokáže pojať.

Pracovná stonožka BORA je najflexibilnejším riešením pre Vaše pracovné miesto, dielňu či stavbu. Rozložíte a zložíte ju počas niekoľkých sekúnd bez nutnosti používať akékoľvek náradie či čokoľvek montovať, takže celé Vaše pracovisko bude pripravené v priebehu niekoľkých sekúnd. Je dostatočne univerzálna, aby sa dala ľahko umiestniť v interiéri alebo vonku, a zároveň vyhovovala všetkým Vašim potrebám.

Porovnanie vlastností stonožiek BORA:

porovnavacia_tabulka_stonoziek_bora_regals_sk_

K stonožkám možno zaobstarať množstvo doplnkov, ktoré rozšíria ich funkciu, a vďaka ktorým bude váš skladací pracovný stôl vždy pripravený na akýkoľvek projekt.

Video o pracovnej stonožke BORA:

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné stonožky
Nosnosť: 1 130 kg
Výška: 91 cm
Dĺžka: 121 cm
Šírka: 60 cm
Skladacia: Áno
Rozmery (zložená): 15 x 22 x 111 cm
Hmotnosť: 6,3 kg
Materiál: Oceľ
Počet v balení: 1
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: