Pojazdné lešenie RUX MOBILO 800 - pracovná výška 8,6 m

Kód: 192/180
od €2 818,87 od €2 349,06 bez DPH

Zvoľte variant

Kvalitné pojazdné hliníkové lešenie od nemeckého výrobcu Scafom-RUX s šírkou 0,8 metra a výškou 8,6 m. Typ MOBILO 800 je certifikované lešenie špičkovej kvality s plne nastaviteľným podvozkom a nízkou hmotnosťou, ktoré sa dá postaviť bez akéhokoľvek náradia.

Detailné informácie

Dĺžka: 180 cm
Skladom | 192/180
Môžeme doručiť do: 30.7.2024
€2 818,87
€2 349,06 bez DPH
Dĺžka: 210 cm
Skladom | 192/210
Môžeme doručiť do: 30.7.2024
€2 876,45
€2 397,04 bez DPH
Dĺžka: 260 cm
Skladom | 180085
Môžeme doručiť do: 30.7.2024
€2 935,14
€2 445,95 bez DPH

Podrobný popis

scafom_rux_product
Pojazdné hliníkové lešenie RUX MOBILO je kvalitný výrobok pre profesionálov a pre užívateľov, ktorí dbajú na praktickosť, bezpečie a kvalitu pri najlepšom pomere cena/výkon. RUX MOBILO Vás zaujme svojou stabilitou, dlhou životnosťou a priaznivou cenou.

Scafom-RUX je renomovaný nemecký výrobca s viac než 60 ročnou tradíciou. K vývoji a výrobe svojich produktov vždy pristupuje s povestnou nemeckou precíznosťou a zmyslom pre detail. Pojazdné lešenie RUX MOBILO Vám bude slúžiť dlhé roky a stane sa Vašim nenahraditeľným pomocníkom.

Prečo Scafom-RUX MOBILO?

✅ Špičková nemecká kvalita
✅ Jednoduchá montáž bez potreby náradia
✅ Bezpečné, stabilné, robustné a certifikované
✅ Z kvalitného hliníku = nehrdzavie a je extrémne ľahké
✅ Vysoká nosnosť - až 200 kg / m²
✅ Dokúpiteľné príslušenstvo - dá sa zvyšovať
✅ Univerzálne = vďaka ø trubiek 48,3 mm kompatibilné aj s iným lešením
✅ Protišmykové podlahy a ďalšie premyslené patenty

Jednoduchá montáž

Mobilo 800 sa skladá jednoduchým zacvaknutím bezpečnostných západiek jednotlivých dielov bez použitia nástrojov. Jednotlivé diely namontujete jednoduchým nasadením alebo zacvaknutím západky. Jednoduchšie to už byť nemôže.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_1400_regals_detail_jednoducha_montaz

Stabilný podvozok a robustná konštrukcia

Robustná konštrukcia je základným prvkom stabilného a bezpečného lešenia. Naše lešenie Vám ale ponúkne oveľa viac. Lešenie si nekupujete na jedno použitie, RUX MOBILO je vyrobené tak, aby Vám slúžilo dlhé roky, najlepšie materiály, pevné spoje a kvalitné zvary sú samozrejmosťou.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_1400_regals_detail_vyskovo_nastavitelny_podvozok

Vysúvacie teleskopické podpery

K pojazdnému lešeniu MOBILO s pracovnou výškou 6,6 metrov a vyšším automaticky pridávame vysúvacie teleskopické podpery, ktoré dodatočne zvýšia odolnosť Vašej veže voči prevráteniu. Podpery je možné nezávisle na sebe plynule vysunúť do niekoľkých pozícií, čo oceníte hlavne v prípade, že bude jedna strana lešenia umiestnená priamo pri stene. Pätky na koncoch podpier je navyše možné výškovo nastaviť, pokiaľ sa rozhodnete lešenie umiestniť na nerovný terén.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_1400_regals_detail_teleskopicke_podpery

Nízka hmotnosť a premyslené patenty

Lešenie RUX MOBILO zvládne ľahko postaviť aj menej skúsený užívateľ. Diely sú vyrobené z hliníku a dá sa s nimi manipulovať s prekvapivou ľahkosťou, celé lešenie má extrémne nízku hmotnosť. Návod na použitie s názornými obrázkami je samozrejmosťou. Lešenie poskytne množstvo premyslených patentov, vďaka ktorým bude stavba a manipulácia hračkou aj pre amatérov.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_1400_regals_detail_zacvakavacia_konstrukcia

Možnosť dokúpenia jednotlivých dielov

Ku všetkým lešeniam RUX je možné jednotlivé diely dokúpiť samostatne priamo na našom eshope - v prípade, že sa Vám nejaká súčiastka stratí, alebo pokiaľ si rozmyslíte, že budete chcieť zvýšiť celú konštrukciu pojazdnej veže. Všetky diely máme skladom a radi Vám ich dodáme do druhého dňa po celej SR a ČR - nech už potrebujete veľkú vežu alebo jedinú poistku.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_1400_regals_bezpecnostne_poistky

Vhodné na použitie v interiéri i exteriéri

Lešenie RUX je extrémne variabilné. Môžete si vybrať z rôznych výšok, šírok a dĺžok, vrátane príslušenstva. Na sklade máme veže takmer všetkých dostupných rozmerov: nech už potrebujete interiérové riešenia na súkromné použitie alebo profesionálnu 15 metrovú vežu s vysúvacími teleskopickými podperami.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_1400_regals_detail_bezpecnostne_zapadky

Odolné protišmykové podlahy

Podlahy sú vyrobené z hliníkového rámu a preglejkovej dosky, ktorá je vyvinutá špeciálne na použitie na lešení, má veľmi dlhú životnosť a protišmykový povrch, ktorý Vám zaistí maximálnu bezpečnosť.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_1400_regals_detail_protismykove_podlahy

Vyrobené z kvalitného hliníku

Trubky majú priemer 48,3 mm a hrúbku steny 3 mm, čo je viac, než Vám ponúkne väčšina dostupnej konkurencie. Vďaka štandardnému priemeru trúbky 48,3 mm budete mať možnosť na lešenie upevniť širokú škálu lešenárskeho príslušenstva a tým sa zároveň neobmedzovať k nutnosti používať jedinú značku.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_1400_regals_detail_robustna_konstrukcia

Odolné kolieska s vysokou nosnosťou

Súčasťou sady sú aj otočné pojazdové kolieska s vysokou nosnosťou a bezpečnostnou brzdou proti otočeniu a pohybu - kolesá sa po zaistení nebudú otáčať žiadnym smerom. Zároveň majú vyrovnávací šrubovací hriadeľ, ktorý je možné nastaviť, takže Vám ani nerovný terén nebude robiť žiadne problémy. Kolieska sú vyrobené z nylonu, majú plochý profil a sú ideálne aj na citlivé podlahy v interiéri.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_1400_regals_detail_kvalitne_pojazdove_kolieska

Stovky predaných kusov bez reklamácií

Sme výhradným dodávateľom lešení Scafom RUX na Slovensku a v Českej Republike. Naše lešenia sú kvalitné, bezpečné, certifikované a vyrobené v Nemecku. Na Európskom trhu len ťažko nájdete kvalitnejšie riešenie. Aj cez stovky predaných veží sme nikdy nemali jedinú reklamáciu. Za našim produktom si stojíme.

zaruka_spokojenosti_kvalita_regals_cz

Certifikované

Pojazdné hliníkové lešenie RUX MOBILO je certifikované, splňuje bezpečnostnú normu DIN EN 1004:2005 a je navrhnuté na profesionálne použitie.

dakujeme_za_doveru_regals_sk

Dodatočné parametre

Kategória: Pojazdné lešenie šírky 80 cm
Pracovná výška: 8,60 m
Výška podlahy: 6,60 m
Výška lešenia: 7,60 m
Šírka lešenia: 80 cm
Dĺžka lešenia: 180 cm, 210 cm, 260 cm
Potreba náradia: Nie
Dokúpiteľné diely: Áno
Jednoduchá montáž: Áno
Robustná konštrukcia: Áno
Bezpečnostné západky: Áno
Teleskop. podvozok: Áno
Protišmykové podlahy: Áno
Antikorózne: Áno
Priemer trubiek: ø 48,3 mm
Hrúbka stien trubiek: 3 mm
Max. nosnosť: 200 kg / m²
Hmotnosť: 279 kg
Materiál: Hliník
Výrobca: Scafom RUX GmbH
Vyrobené v: Nemecko
Bezpečnostná norma: DIN EN 1004:2005
Certifikované: Áno
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SM Avatar autora | 10.4.2021
Perfektné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: