Čistiace vlhčené obrúsky UNIWIPE MULTIPURPOSE

Kód: 120064
€19,43 €16,19 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Čistiace obrúsky UNIWIPE® MULTIPURPOSE sú viacúčelové čistiace vlhčené obrúsky na bežné upratovanie, navyše sú extra veľké, pevné a efektívne vyčistia odolné nečistoty, ktoré vznikajú pri bežnom užívaní domácností, kancelárií, škôl, hotelov alebo firiem.

Detailné informácie

Podrobný popis

uniwipe_logo

Extra veľké, pevné a vlhčené obrúsky UNIWIPE MULTIPURPOSE efektívne vyčistia odolné nečistoty, ktoré vznikajú pri bežnom užívaní domácností, kancelárií, škôl, hotelov alebo firiem. Týmito obrúskami môžete bezpečne odstraňovať nečistoty z povrchov znečistených predmetov ako sú napríklad nástroje, automobily, umývadlá, podlahy alebo nábytok.

Tieto utierky sú vyrobené v Anglicku, sú kvalitné, neobyčajne pevné, veľké (38 x 25 cm), mäkké a dobre sajúce. Fungujú podobne ako handričky z mikrovlákna: sajú rýchlo, nečistoty absorbujú do seba a udržia ich vnútri. Navyše sú napustené neutrálnym čistiacim prostriedkom, sú bez alkoholu, bez vône a sú PH neutrálne. Tieto obrúsky slabo penia, nepúšťajú chĺpky a sú úsporné: vzhľadom k ich kvalite a veľkosti ich totiž používate vždy len po jednom kuse.

Obrúsky UNIWIPE sú zabalené do pevného uzatvárateľného obalu, ktorý veľa vydrží a len tak sa nepretrhne. Obrúsky tak zostanú dlho navlhčené. Obal je plne recyklovateľný.

cistiace vlhčené obrúsky UNIWIPE

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pomôcky
Množstvo: 100 kusov
Veľkosť: 38 x 25 cm
Bez alkoholu: Áno
Derm. testované: Áno
Recyklovateľné: Áno
Bez zápachu: Áno
Určené pre: Viacúčelové
Vyrobené v: Veľká Británia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: