Čistiace vlhčené obrúsky UNIWIPE CATERING

Kód: 120063
€19,73 €16,44 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Čistiace obrúsky UNIWIPE® CATERING sú dezinfekčné vlhčené obrúsky pre stravovacie a potravinárske prevádzky. Svojimi parametrami splňujú prísne normy EU na použitie vo stravovacích zariadeniach a v miestach, kde sa prichádza do styku s potravinami.

Detailné informácie

Podrobný popis

uniwipe_logo

Extra veľké, pevné a vlhčené obrúsky UNIWIPE CATERING majú dvojakú funkciu: čistia a dezinfikujú. Tieto obrúsky čistia rýchlo, spoľahlivo a hygienicky. Svojimi parametrami navyše vyhovujú prísnym normám EU pre použitie vo stravovacích zariadeniach a v miestach, kde dochádza ku styku s potravinami. Jedná sa konkrétne o normy EN1276, EN1650 a EN13697. Ideálne pre jedálne, reštaurácie, bistrá, hotely, kaviarne, kuchyne, občerstvenia na benzínových pumpách, kiosky a podobné zariadenia po celom svete.

Týmito obrúskami môžete bezpečne odstraňovať nečistoty z rôznych povrchov. Sú príjemné na dotyk, kvalitné, neobyčajne pevné, veľké (38 x 25 cm), mäkké a  dobre sajúce. Fungujú podobne ako handričky z mikrovlákna, sajú rýchlo, nečistoty absorbujú do seba a udržia ich vo vnútri. Navyše obsahujú dezinfekčné a antibakteriálne látky, ktoré zničia 99,9% baktérií a neobsahujú alkohol.

Obrúsky UNIWIPE sú zabalené po 100 kusoch do pevného uzatvárateľného obalu, ktorý niečo vydrží a len tak sa nepretrhne. Obrúsky tak zostanú dlho navlhčené. Kvapalina, ktorou sú obrúsky vlhčené je 100% biologicky odbúrateľná na prírodnej báze. Šetrné k životnému prostrediu. Obal je recyklovateľný.

cistiace vlhčené obrúsky UNIWIPE

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pomôcky
Množstvo: 100 kusov
Veľkosť: 38 x 25 cm
Bez alkoholu: Áno
Derm. testované: Áno
Recyklovateľné: Áno
Bez zápachu: Áno
Určené pre: Stravovacie zariadenia
Splňuje normy: EN1276, EN1650, EN13697
Vyrobené v: Veľká Británia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: