Zatvárací pracovný nôž CRESCENT WISS

Kód: 7107
Novinka
Značka: CRESCENT
€20,85 €17,38 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Zatvárací pracovný nôž od americkej značky CRESCENT WISS® s poistkou, zásobník s 11 náhradnými pevnými čepieľkami uschovanými v rukoväti a sponou na pripevnenie na opasok.

Detailné informácie

Podrobný popis

crescent_wiss_logo_regals

Pracovný nôž Crescent Wiss® reže nespočetné množstvo materiálov od dreva, plastov po koberce, gumu alebo kožu. Všeobecne patrí do skupiny produktov Built for Tough – skupina produktov, ktorú remeselníci po celom svete vnímajú ako robustnú a s veľkou odolnosťou proti opotrebovaniu.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti noža CRESCENT WISS®

✅ Z kvalitného materiálu
✅ Robustný americký dizajn
✅ Dlhá životnosť
✅ Zatvárací nôž
✅ Tlačná poistka
✅ Ergonomická rukoväť
✅ Náhradné vymeniteľné nože
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke Crescent®

Svoju tradíciu začala písať od roku 1907, kedy založil spoločnosť Crescent Tool Company švédsky prisťahovalec a vynálezca Karl Peterson. Čoskoro potom predstavil prvý americký otvorený nastaviteľný kľúč - revolučný koncept, ktorý nahradil celú sadu špeciálnych kľúčov. Nastaviteľný kľúč Crescent® bol mimoriadne úspešný a bol tiež vo veľkej miere napodobňovaný. V nasledujúcich dekádach Crescent® predstavil mnoho vylepšení, vďaka ktorým boli jeho kľúče ľahšie, silnejšie a všestrannejšie. Značka sa rozrástla o mnoho ďalších veľkostí a typov nastaviteľných kľúčov, pridala široký výber klieští, mechanických ručných nástrojov a sád náradia, ktoré majú charakteristický robustný design, ktorý je typický pre americké náradie.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné nože
Dĺžka: 175 mm
Šírka: 20 mm
Výška: 32 mm
Hmotnosť: 259 g
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: