Základná sada pilníkov na kov CRESCENT NICHOLSON – 3 kusy

Kód: 7128
Novinka
Značka: CRESCENT
€41,62 €34,68 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Základná sada 3 pilníkov na kov od americkej značky CRESCENT NICHOLSON®, ktorá obsahuje plochý, pologuľatý a okrúhly pilník s pogumovanou ergonomickou rukoväťou pre väčšie pohodlie. Vhodné na domáce aj profesionálne použitie. Stredná hrubosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

crescent_nicholson_regals_cz

Pilníky Crescent Nicholson® sú navrhnuté pre ľahké uberanie a odihlovanie kovových súčastí kdekoľvek v teréne. V balení nájdete 3 pilníky – plochý pilník so šikmým sekom, polguľatý pilník – s krížovým sekom a okrúhly pilník so šikmým sekom. Silná pogumovaná rukoväť, ktorá dobre sedí v ruke a je príjemná aj po celom dni používania. Typický robustný design pilníkov vám dáva jasne najavo, že v rukách držíte kvalitný produkt, ktorý vydrží.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti pilníkov CRESCENT NICHOLSON®

✅ Základná sada
✅ Robustný americký dizajn
✅ Z kvalitnej ocele
✅ 3 kusy
✅ Šikmý a krížový sek
✅ Očko na konci
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke Crescent®

Svoju tradíciu začala písať od roku 1907, kedy založil spoločnosť Crescent Tool Company švédsky prisťahovalec a vynálezca Karl Peterson. Čoskoro potom predstavil prvý americký otvorený nastaviteľný kľúč - revolučný koncept, ktorý nahradil celú sadu špeciálnych kľúčov. Nastaviteľný kľúč Crescent® bol mimoriadne úspešný a bol tiež vo veľkej miere napodobňovaný. V nasledujúcich dekádach Crescent® predstavil mnoho vylepšení, vďaka ktorým boli jeho kľúče ľahšie, silnejšie a všestrannejšie. Značka sa rozrástla o mnoho ďalších veľkostí a typov nastaviteľných kľúčov, pridala široký výber klieští, mechanických ručných nástrojov a sád náradia, ktoré majú charakteristický robustný design, ktorý je typický pre americké náradie.

Dodatočné parametre

Kategória: Rašple a pilníky
Dĺžka ostria: 155 mm
Hmotnosť: 318 g
Počet v balení: 3
Vyrobené v: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: