Japonská skladacia ručná pílka SHARK SAW Kataba –⁠ 265 mm

Kód: 106050
Novinka
Značka: SHARK SAW
€34,71 €28,93 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Skladacia japonská ručná pílka od výrobcu SHARK SAW s dĺžkou čepele 265 mm a plastovou rukoväťou s protišmykovým povrchom. Ideálna na presné, hlboké a dlhé rezy do dreva. Určená na priečny rez ťahom. Ostrie je čiastočne kalené laserom. Hrúbka čepele iba 0,6 mm. Vyrobené v Japonsku.

Detailné informácie

Podrobný popis

SHARK SAW – tradičný japonský výrobca čerpá svoje dedičstvo zo starej japonskej kultúry, kde bolo ručné náradie nielen precízne spracované, ale aj dômyselne vymyslené a mimoriadne účinné. Jeho filozofia a to, čo robí tento produktový rad tak úspešným, je jednoduchosť. Kvalitné ručné náradie je nenahraditeľné a často dokáže odviesť prácu rovnako dobre alebo lepšie ako moderné elektrické. Náradie je navrhnuté tak, aby podávalo maximálny výkon s minimálnym úsilím, teda presne tak, ako by malo fungovať skutočne užitočné náradie.

Nokogiri (鋸) – tradičné japonské píly používané na hrubú ale aj precíznu čistú prácu. Na rozdiel od európskych sú tieto píly určené primárne na rez ťahom (nie tlačením od seba). Hlavnou výhodou týchto pílok je vysoká presnosť rezu a menšia vynaložená sila. Typ Kataba má zuby len po jednej strane a z dôvodu skráteného chrbta tiež silnejšiu hrúbku čepele kvôli dosiahnutiu väčšej pevnosti. Vďaka tomuto krátkemu chrbtu je možné pílkou Kataba jednoducho vykonávať hlboké zárezy do dreva.

made_in_japan_sk

Vlastnosti pílky SHARK SAW

✅ "Ťažná" pílka
✅ Pulzne kalená čepeľ
✅ Hrúbka čepele 0,6 mm
✅ Pre priečny rez do dreva
✅ Skladacia – 3 pozície kĺbu
✅ Vymeniteľná čepeľ
✅ Kvalitné spracovanie
✅ Vyrobené v Japonsku

Prečo chcieť ťažnú pílku?

Japonské pílky sú narozdiel od Európskych vyrobené pre rez ťahom. Tento spôsob rezu vyžaduje menšie vynaložené úsilie a umožní vám vykonať presný, čistý a precízny rez. Ikonická úzka a pružná čepeľ japonských pílok sa navyše pri ťahovom pohybe nekrúti, takže váš rez zostane dokonale rovný. Prevažná väčšina japonských ručných pílok má vyšší profil čepele a vysokú hustotu zubov. Ideálny nástroj nielen na úpravu detailov na vašich projektoch. Chcete vedieť viac?

pull_saw_v2

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie píly
Druh: Skladacia
Dĺžka čepele: 265 mm
Hrúbka čepele: 0,6 mm
? Rozteč zubov: 1,7 mm
Typ rezu: Priečny
Rukoväť: Plastová
Dĺžka pílky: 650 mm
Hrúbka rezu: 0,9 mm
Typ pílky: Ťahová
Vyrobené v: Japonsko
Počet v balení: 1
Hmotnosť: 357 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: