Japonská ručná skladacia pílka Shark Saw –⁠ 240 mm

Kód: 105950
Novinka
Značka: SHARK SAW
€29,46 €24,55 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Japonská skladacia ručná pílka od výrobcu SHARK SAW s dĺžkou čepele 240 mm a plastovou rukoväťou. Ideálna na presné, hlboké a dlhé rezy do dreva. Ostrie parciálne kalené laserom. Určená na priečny rez ťahom. Hrúbka čepele iba 0,6 mm. Vyrobené v Japonsku.

Detailné informácie

Podrobný popis


SHARK SAW – tradičný japonský výrobca čerpá svoje dedičstvo zo starej japonskej kultúry, kde bolo ručné náradie nielen precízne spracované, ale aj dômyselne vymyslené a mimoriadne účinné. Jeho filozofia a to, čo robí tento produktový rad tak úspešným, je jednoduchosť. Kvalitné ručné náradie je nenahraditeľné a často dokáže odviesť prácu rovnako dobre alebo lepšie ako moderné elektrické. Náradie je navrhnuté tak, aby podávalo maximálny výkon s minimálnym úsilím, teda presne tak, ako by malo fungovať skutočne užitočné náradie.

Nokogiri 鋸 – sú špeciálne japonské píly používané v celej južnej Ázii. Na rozdiel od európskych píl sú tieto píly určené primárne na rez ťahom a nie tlačením od seba. Hlavnou výhodou týchto pílok je vysoká presnosť rezu a menšia námaha remeselníka pri ručnej práci. Ostrie japonských pílok sa pri reze ťahom neohýba a ľahko sa tak vedie rovný rez.

sk_made_in_japan

Vlastnosti pílky

✅ "Ťažná" pílka
✅ Pulzne kalená čepeľ
✅ Hrúbka čepele 0,6 mm
✅ Na priečny rez do dreva
✅ Plastová rukoväť
✅ Vymeniteľná čepeľ
✅ Kvalitné spracovanie
✅ Vyrobené v Japonsku

Prečo chcieť ťažnú pílku?

Japonské pílky sú narozdiel od európskych vyrobené pre rez ťahom. Tento spôsob rezu vyžaduje menšie vynaložené úsilie a umožní vám vykonať presný, čistý a precízny rez. Ikonická úzka a pružná čepeľ japonských pílok sa navyše pri ťahovom pohybe nekrúti, takže váš rez zostane dokonale rovný. Prevažná väčšina japonských ručných pílok má vyšší profil čepele a vysokú hustotu zubov. Ideálny nástroj nielen na úpravu detailov na vašich projektoch. Chcete vedieť viac?

pull_saw_v2

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie píly
Druh: Skladacia
Dĺžka čepele: 240 mm
Hrúbka čepele: 0,7 mm
? Rozteč zubov: 1,7 mm
Typ rezu: Priečny
Rukoväť: Plastová
Dĺžka pílky: 500 mm
Hrúbka rezu: 1 mm
Hmotnosť: 260 g
Typ pílky: Ťahová
Vyrobené v: Japonsko
Počet v balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: