Univerzálne pákové nožnice na plech CRESCENT WISS – rovné

Kód: 7080
Novinka
Značka: CRESCENT
€28,25 €23,54 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Univerzálne pákové nožnice na plech CRESCENT WISS® s rovným profilom čepele a ergonomickou gumovou rukoväťou. Vrúbkované ostrie pre presný rovný strih, integrovaná spätná pružina pre menšiu námahu a špičková mechanika otočnej skrutky.

Detailné informácie

Podrobný popis

crescent_wiss_logo_regals

Univerzálne nožnice Crescent Wiss® sú určené na multifunkčné použitie, ako je strihanie tienenia, šindľov alebo kobercov. Strihajte v ľubovoľnom smere cez ľahký kov, vinyl, kožu alebo iné stredne odolné materiály a pracujte dlhšie s pružinovým mechanizmom a protišmykovou gumovou rukoväťou. Strihajú priamo od úzkych zákrut až po rovné strihy. Zelené gumové rukoväte slúžia na rýchlu identifikáciu na pracovisku. Vrúbkovanie čepele pevne drží materiál a rovnomerne rozkladá reznú silu po ostrí čepele, čím zlepšuje kvalitu rezu a životnosť nástroja. Vynikajúci tvar ostria a špičková mechanika nožníc zabraňuje roztrhnutiu materiálu na konci rezu a minimalizuje uhnutie materiálu a otrepy.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti nožníc CRESCENT WISS®

✅ Sila plechu do 0,9 mm / 20 GA
✅ Základný model
✅ Robustný americký dizajn
✅ Odolné vrúbkované ostrie
✅ Ergonomické gumové rukoväte
✅ Spätná pružina
✅ Navrhnuté v USA

Viac o značke Crescent®

Svoju tradíciu začala písať od roku 1907, kedy založil spoločnosť Crescent Tool Company švédsky prisťahovalec a vynálezca Karl Peterson. Čoskoro potom predstavil prvý americký otvorený nastaviteľný kľúč - revolučný koncept, ktorý nahradil celú sadu špeciálnych kľúčov. Nastaviteľný kľúč Crescent® bol mimoriadne úspešný a bol tiež vo veľkej miere napodobňovaný. V nasledujúcich dekádach Crescent® predstavil mnoho vylepšení, vďaka ktorým boli jeho kľúče ľahšie, silnejšie a všestrannejšie. Značka sa rozrástla o mnoho ďalších veľkostí a typov nastaviteľných kľúčov, pridala široký výber klieští, mechanických ručných nástrojov a sád náradia, ktoré majú charakteristický robustný design, ktorý je typický pre americké náradie.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné nožnice
Rukoväť: Gumová
Dĺžka ostria: 40 mm
Hrúbka plechu: 0,9 mm, 20 GA
Typ ostria: Rovné
Dĺžka: 230 mm
Šírka: 83 mm
Hĺbka: 25 mm
Hmotnosť: 334 g
Pružina: Áno
Poistka: Áno
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: