Tesársky uholník s pravítkom CRESCENT LUFKIN – 300 mm

Kód: 7155
Novinka Tip
Značka: CRESCENT
€25,04 €20,87 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Tesársky uholník s rozkladacím pravítkom značky CRESCENT LUFKIN®. Skvelý pomocník pri stavbe striech, pergol a ďalších prístreškov. Využijú ho profesionálni tesári, stolári ale aj domáci majstri. Robustná rozkladacia konštrukcia s nulovou vôľou. Metrická stupnica.

Detailné informácie

Podrobný popis

crescent_lufkin_logo_regals_cz

Tesársky uholník značky Crescent Lufkin® je ideálny pre profesionálnych remeselníkov. Uholník je vybavený na prácu v rôznorodom prostredí a umožňuje tak ľahko dokončiť viac úloh. Pokročilé konštrukčné prvky, ktoré poskytujú maximálnu funkčnosť, odolá štrku a prachu v drsnom teréne a pri každodennom používaní. Hliníkové telo, oranžovo eloxované výklopné rameno s guličkovým tlačným zámkom uvoľníte cez očko palcom. Vyznačené miery a uhly v metrickej sústave.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti úholníka CRESCENT LUFKIN®

✅ Predĺžiteľný = vyklápací mechanizmus
✅ Z kvalitného materiálu = nulová vôľa
✅ Robustný americký dizajn
✅ Odolné hliníkové telo
✅ Vyznačené uhly
✅ Aretačný guličkový zámok pravítka
✅ Kompaktný dizajn
✅ Design navrhnutý v USA

Viac o značke Crescent®

Svoju tradíciu začala písať od roku 1907, kedy založil spoločnosť Crescent Tool Company švédsky prisťahovalec a vynálezca Karl Peterson. Čoskoro potom predstavil prvý americký otvorený nastaviteľný kľúč - revolučný koncept, ktorý nahradil celú sadu špeciálnych kľúčov. Nastaviteľný kľúč Crescent® bol mimoriadne úspešný a bol tiež vo veľkej miere napodobňovaný. V nasledujúcich dekádach Crescent® predstavil mnoho vylepšení, vďaka ktorým boli jeho kľúče ľahšie, silnejšie a všestrannejšie. Značka sa rozrástla o mnoho ďalších veľkostí a typov nastaviteľných kľúčov, pridala široký výber klieští, mechanických ručných nástrojov a sád náradia, ktoré majú charakteristický robustný design, ktorý je typický pre americké náradie.

Dodatočné parametre

Kategória: Uholníky
Výklopné pravítko: Áno
Rozmery: 165 x 185 x 270 mm
Hrúbka: 25 mm
Materiál: Hliník
Antikorózny: Áno
Výrezy na značenie: Áno
Jednotky: Metrické (cm)
Hmotnosť: 401 g
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: