Teleskopický rebrík TELESTEPS Prime - 3 m

Kód: 190018
€342,41 €285,34 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Teleskopický rebrík TELESTEPS Prime je špičkový švédsky produkt vyrobený z eloxovaného hliníka a plastu vystuženého skleným vláknom pre maximálnu pevnosť a minimálnu váhu. Môžete ho rozložiť a zložiť behom pár sekúnd, je kompaktný a jednoducho sa prenáša, ale pritom je odolný a stabilný. Verzia Prime je najpevnejšia a najodolnejšia verzia rebríkov od tohto výrobcu.

Detailné informácie

Podrobný popis

telesteps_logo_small
Teleskopický hliníkový rebrík značky TELESTEPS je kvalitný a praktický výrobok pre profesionálov i domácich majstrov. Je od renomovanej švédskej spoločnosti, ktorá vyrába rebríky vo vynikajúcej kvalite. Každý remeselník ocení to, že rebrík môže neustále voziť so sebou aj v osobnom automobile a rebrík mu zaberie len minimum miesta. Navyše je veľmi ľahký, ale pritom odolný a stabilný. Rebrík má aj ďalšie drobné vychytávky, vďaka ktorým s ním budete radi pracovať.

Ľahko sa s ním zmestíte do akýchkoľvek úzkych priestorov. Zo zloženého do rozloženého stavu ho dostanete jednoducho a rýchlo našliapnutím na najspodnejší stupeň alebo priečku. Zacvaknuté poistky pod každým nášľapom signalizujú plné vysunutie rebríka, zároveň blokujú teleskopickú funkciu a nehrozí teda samovoľné zasunutie rebríka. Priečky sú z hranatého a dostatočne širokého hliníkového profilu so zárezmi proti pošmyknutiu.

Verzia Prime prichádza s niekoľkými dodatočnými funkciami. Jeho nosníky sú v zásade trojuholníkové. To výrazne zlepšuje torznú tuhosť a odolnosť. Navyše je jeho konštrukcia mierne naklonená na 75 ° a má pogumované koncovky nôh pre maximálnu bezpečnosť.

Rebrík navyše spĺňa niekoľko bezpečnostných noriem a ponúka tak možnosť súkromného a komerčného využitia. Je schválený Nemeckou spoločnosťou TÜV, čo je svetový líder v oblasti nezávislého testovania. Ťažko nájdete výrobok spĺňajúce prísnejšie kritériá.

Porovnanie vlastností rebríkov TELESTEPS:

rebriky_telesteps_regals_sk

Video o rebríkoch TELESTEPS:

Kľúčové vlastnosti rebríkov TELESTEPS:
  • JEDNODUCHOSŤ: Najlepší rebrík je taký, ktorý je súčasne krátky aj dlhý. Teleskopický rebrík možno ľahko roztiahnuť na požadovanú dĺžku a jednoducho pred použitím zaistiť.
  • FLEXIBILITA: Rebrík môže byť nastavený na optimálnu výšku, aby vyhovoval Vašim potrebám. Je malý a kompaktný na skladovanie a prepravu a vďaka teleskopickej funkcii ideálny na použitie v malých priestoroch. Niekoľko rebríkov v jednom.
  • KVALITA a BEZPEČNOSŤ: Telesteps nerobí kompromisy. Ich výrobky sú certifikované podľa hlavných noriem EN 131, SP - a ďalších.
  • DESIGN: Jednoduchý uzamykací systém len s dvoma tlačidlami. Široké priečky pre bezpečnejší zážitok. Nesporná klasika medzi teleskopickými rebríkmi.
  • BRZDOVÁ TECHNOLÓGIA: Telesteps vyvinul sofistikovaný brzdiaci systém, ktorý minimalizuje riziko privretia prstov a umožňuje kontrolované zatváranie rebríka. Je nielen bezpečný, ale zároveň uľahčuje používanie rebríka.
  • PRÍSLUŠENSTVO: V našom sortimente nájdete tiež inteligentné doplnky vyvinuté špeciálne pre rebríky TELESTEPS, ktoré Vám ďalej uľahčia prácu.

Dodatočné parametre

Kategória: Teleskopické rebríky
Počet priečok: 10
Šírka priečky: 50 mm
Maximálna pracovná výška: 3,8 m
Dĺžka (rozložený): 3,0 m
Dĺžka (zložený): 0,79 m
Šírka: 0,47 m
Hmotnosť: 10,5 kg
Materiál: Eloxovaný hliník
Certifikácia: EN 131 & SP (RISE)
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: