Pákové nožnice na plech CRESCENT WISS – rovné

Kód: 7152
Novinka
Značka: CRESCENT
€23,42 €19,52 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Pákové nožnice na plech CRESCENT WISS® Aviation majú rovný profil ostria, presne odlievané molybdénové čepele a ergonomické gumové rukoväte. Vrúbkované ostrie pre presný rovný strih, spätná pružina pre menšiu námahu a špičková mechanika. Nastrihajú až 12,5 km ocele. Pravý strih. Vyrobené v USA.

Detailné informácie

Podrobný popis

crescent_wiss_logo_regals

Crescent Wiss® vyvinul úplne nový rad nožníc na letecký plech pod názvom MetalMaster®. Presne odlievané molybdénové čepele majú CNC brúsené zúbky umožňujúce rovnomernejšie vrúbkovanie, ktoré zakaždým zaistí čistejší rez. Vyznačujú sa predĺženou životnosťou otočných skrutiek vďaka vynikajúcej konštrukcii voľného pohybu. Integrovaná pružina umožňuje rýchle podávanie bez námahy. Úplne nový dizajn západky poskytuje ergonomické ovládanie jednou rukou pre ľavákov aj pravákov. Nové predĺžené protišmykové rukoväte poskytujú užívateľom lepšiu kontrolu pri strihaní. Nová generácia Crescent Wiss MetalMaster® nastrihá cez 8 míľ ocele a má až 10-krát dlhšiu životnosť ako tradičné letecké nožnice. Pravý rovný strih. Strihajú priamo od úzkych zákrut až po rovné strihy. Zelené gumové rukoväte slúžia na rýchlu identifikáciu na pracovisku. Vrúbkovanie čepele pevne drží materiál a rovnomerne rozkladá reznú silu po ostrí čepele, čím zlepšuje kvalitu rezu a životnosť nástroja. Vynikajúci tvar ostria a špičková mechanika nožníc zabraňuje roztrhnutiu materiálu na konci rezu a minimalizuje uhnutie materiálu a otrepy.

sk_made_in_the_usa

Vlastnosti nožníc CRESCENT WISS®

✅ Pre hrúbku plechu 1,2 mm / 18 GA
✅ 10× dlhšia životnosť ostria
✅ 6× dlhšia životnosť otočnej skrutky
✅ 4× dlhšia životnosť pružiny
✅ Nastrihajú až 8 míľ / 12,5 km ocele
✅ Robustný americký dizajn
✅ Odolné vrúbkované ostrie
✅ Pravý strih
✅ Ergonomické gumové rukoväte
✅ Spätná pružina
✅ Vyrobené v USA

crescent_wiss_aviation_snips_benefits_regals_cz

Viac o značke Crescent®

Svoju tradíciu začala písať od roku 1907, kedy založil spoločnosť Crescent Tool Company švédsky prisťahovalec a vynálezca Karl Peterson. Čoskoro potom predstavil prvý americký otvorený nastaviteľný kľúč - revolučný koncept, ktorý nahradil celú sadu špeciálnych kľúčov. Nastaviteľný kľúč Crescent® bol mimoriadne úspešný a bol tiež vo veľkej miere napodobňovaný. V nasledujúcich dekádach Crescent® predstavil mnoho vylepšení, vďaka ktorým boli jeho kľúče ľahšie, silnejšie a všestrannejšie. Značka sa rozrástla o mnoho ďalších veľkostí a typov nastaviteľných kľúčov, pridala široký výber klieští, mechanických ručných nástrojov a sád náradia, ktoré majú charakteristický robustný design, ktorý je typický pre americké náradie.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné nožnice
Rukoväť: Gumová
Dĺžka ostria: 38 mm
Hrúbka plechu: 1,2 mm, 18 GA
Strih: Pravý
Typ ostria: Rovné
Dĺžka: 250 mm
Šírka: 80 mm
Hĺbka: 25 mm
Hmotnosť: 440 g
Pružina: Áno
Poistka: Áno
Počet v balení: 1
Vyrobené v: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: