Nožnice na plech CRESCENT WISS – multifunkčné

Kód: 7083
Novinka
Značka: CRESCENT
€25,44 €21,20 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Univerzálne viacúčelové nožnice na plech CRESCENT WISS® Aviation Max-Cut sú určené na strihanie plechov nízkouhlíkovej valcovanej ocele do 0,9 mm, plastov, vinylu, kobercov, okapov, lepenky, papiera, sieťoviny, drôteného pletiva, hadice, strešných šindlí, tapety, látky a mnoho ďalšieho.

Detailné informácie

Podrobný popis

crescent_wiss_logo_regals

Univerzálne viacúčelové nožnice na plech Crescent Wiss® Aviation Max-Cut sú určené na strihanie plechov nízkouhlíkovej valcovanej ocele do 0,9 mm, plastov, vinylu, kobercov, odkvapov, lepenky, papiera, sieťoviny, drôteného pletiva, hadice, strešné šindle, tapety, látky a mnoho ďalšieho. Konštrukcia čepele zahŕňa nôž na špagát, nôž na drôt, otvárač na fľaše a otvory na ohýbanie drôtu pre väčšiu všestrannosť. Zložený mechanizmus otočného kĺbu poskytuje o 50% väčší rezný výkon. Vrúbkovanie čepele pevne drží materiál a rovnomerne rozkladá reznú silu po celom ostrie čepele, čím zlepšuje kvalitu rezu a životnosť nástroja.

sk_designed_in_the_usa

Vlastnosti nožníc CRESCENT WISS®

✅ Profesionálne nožnice na plech
✅ Madlá z TPR – termoplastické gumy
✅ Robustný americký dizajn
✅ Univerzálne nožnice
✅ Ergonomické rukoväte
✅ Poistka proti otvoreniu
✅ Navrhnuté v USA

Viac o značke Crescent®

Svoju tradíciu začala písať od roku 1907, kedy založil spoločnosť Crescent Tool Company švédsky prisťahovalec a vynálezca Karl Peterson. Čoskoro potom predstavil prvý americký otvorený nastaviteľný kľúč - revolučný koncept, ktorý nahradil celú sadu špeciálnych kľúčov. Nastaviteľný kľúč Crescent® bol mimoriadne úspešný a bol tiež vo veľkej miere napodobňovaný. V nasledujúcich dekádach Crescent® predstavil mnoho vylepšení, vďaka ktorým boli jeho kľúče ľahšie, silnejšie a všestrannejšie. Značka sa rozrástla o mnoho ďalších veľkostí a typov nastaviteľných kľúčov, pridala široký výber klieští, mechanických ručných nástrojov a sád náradia, ktoré majú charakteristický robustný design, ktorý je typický pre americké náradie.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné nožnice
Rukoväť: Termoplastická guma
Dĺžka ostria: 80 mm
Hrúbka plechu: 0,9 mm, 20 GA
Strih: Rovný
Typ ostria: Rovné
Vrúbky: Áno
Dĺžka: 280 mm
Šírka: 77 mm
Hĺbka: 25 mm
Hmotnosť: 447 g
Materiál: Oceľ
Pružina: Áno
Poistka: Áno
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: