Japonská pílka Shark Saw Kataba s hybridným ostrím –⁠ 300 mm

Kód: 100096
Novinka
Značka: SHARK SAW
€34,10 €28,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Klasická japonská ručná pílka typu Kataba od výrobcu SHARK SAW s hybridným ostrím, dĺžkou čepele 300 mm, extra krátkym oceľovým chrbtom a tradičnou drevenou rukoväťou obalenou ratanom. Ideálna na presné, hlboké a dlhé rezy do dreva. Určená na pozdĺžny aj priečny rez ťahom. Ostrie parciálne kalené laserom. Hrúbka čepele iba 0,7 mm. Vyrobené v Japonsku.

Detailné informácie

Podrobný popis


SHARK SAW – tradičný japonský výrobca čerpá svoje dedičstvo zo starej japonskej kultúry, kde bolo ručné náradie nielen precízne spracované, ale aj dômyselne vymyslené a mimoriadne účinné. Jeho filozofia a to, čo robí tento produktový rad tak úspešným, je jednoduchosť. Kvalitné ručné náradie je nenahraditeľné a často dokáže odviesť prácu rovnako dobre alebo lepšie ako moderné elektrické. Náradie je navrhnuté tak, aby podávalo maximálny výkon s minimálnym úsilím, teda presne tak, ako by malo fungovať skutočne užitočné náradie.

Kataba – tradičný typ japonskej píly používanej na hrubú ale aj precíznu čistú prácu. Na rozdiel od európskych sú tieto píly určené primárne na rez ťahom (nie tlačením od seba). Hlavnou výhodou týchto pílok je vysoká presnosť rezu a menšia vynaložená sila. Typ Kataba má zuby len po jednej strane a z dôvodu skráteného chrbta tiež silnejšiu hrúbku čepele kvôli dosiahnutiu väčšej pevnosti. Vďaka tomuto krátkemu chrbtu je možné pílkou Kataba jednoducho vykonávať hlboké zárezy do dreva. Pílka je určená pre pozdĺžny aj priečny rez.

sk_made_in_japan

Vlastnosti pílky

✅ "Ťažná" pílka
✅ Pulzne kalená čepeľ
✅ Hrúbka čepele 0,7 mm
✅ Na pozdĺžny aj priečny rez do dreva
✅ Tradičná drevená rukoväť s ratanom
✅ Vymeniteľná čepeľ
✅ Kvalitné spracovanie
✅ Vyrobené v Japonsku

Prečo chcieť ťažnú pílku?

Japonské pílky sú narozdiel od európskych vyrobené pre rez ťahom. Tento spôsob rezu vyžaduje menšie vynaložené úsilie a umožní vám vykonať presný, čistý a precízny rez. Ikonická úzka a pružná čepeľ japonských pílok sa navyše pri ťahovom pohybe nekrúti, takže váš rez zostane dokonale rovný. Prevažná väčšina japonských ručných pílok má vyšší profil čepele a vysokú hustotu zubov. Ideálny nástroj nielen na úpravu detailov na vašich projektoch. Chcete vedieť viac?

pull_saw_v2

Dodatočné parametre

Kategória: Kataba
Druh: Kataba
Dĺžka čepele: 300 mm
Hrúbka čepele: 0,7 mm
? Rozteč zubov: 2,1 mm
Typ rezu: Priečny aj pozdĺžny
Rukoväť: Drevená
Dĺžka pílky: 633 mm
Hrúbka rezu: 1,1 mm
Hmotnosť: 189 g
Typ pílky: Ťahová
Vyrobené v: Japonsko
Počet v balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: