Japonská atramentová lajnovacia šnúra SHINWA Ø 0,6 mm – 7,5 m

Kód: 6120
Novinka
Značka: SHINWA
€23,66 €19,72 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Atramentová navíjacia lajnovačka od japonskej značky SHINWA s dĺžkou šnúry 7,5 metra. Na vytváranie značkovacích liniek. Integrovaný meniteľný hubičkový zásobník na atrament s objemom 10 ml. Aretačná ihla na pripevnenie konca šnúry k rôznym druhom materiálu. Pevné nylonové lanko s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu a ťahu vytvára neprerušované značenie. Značkovací atrament nie je súčasťou balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

shinwa_logo_regals

Atramentová navíjacia brnkačka od japonskej značky SHINWA je navrhnutá tak, aby poskytovala efektívneho pomocníka pri značení dlhých čiar a liniek. Má veľké množstvo funkcií, ľahko sa používa, čistí a je možné ho opakovane používať. Atramentová čiara zanechá jasné a rovnomerné značenie, či už ho používate na dreve, stene, obložení alebo sadrokartóne. Skvele sa hodí pre tesárov, murárov i maliarov.

Pevná nylonová šnúra s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu a ťahu vytvára neprerušované značenie. Integrovaný meniteľný hubičkový zásobník na atrament s objemom 10 ml. Aretačná ihla na pripevnenie konca šnúry k rôznym druhom materiálu. Drážky vo vysúvacom zobáčiku udržia šnúru na mieste bez nežiaduceho pohybu.

made_in_japan_sk

Vlastnosti lajnovačky SHINWA

✅ Z kvalitného materiálu
✅ Odolné plastové telo
✅ Dobre padne do ruky
✅ Hubový zásobník 10 ml
✅ Návin 7,5 m
✅ Aretačná ihla
✅ Vyrobené v Japonsku

Viac o značke SHINWA

Shinwa Rules Co. Ltd. je výrobca meracích prístrojov s výrobnými halami v mestách Tsubame a Sanjo v prefektúre Niigata – regióne, kde je od 16. storočia sústredená kovoobrábacia výroba. S využitím tejto lokality a kovoobrábacích techník predávaných od našich predkov vyrábame a predávame spoľahlivé kovové pravítka a lajnovačky od začiatku nášho podnikania v roku 1971.

Ako používať brnkačku?

Zabodnite aretačnú ihlu do východiskového bodu a napnite lanko k značke. Potom lanko zafarbené atramentom alebo kriedou vezmete a "brnknete" ako na strunu. Pri dopade lanka na materiál sa uvoľní farba a máte vyznačené. Presná lajna na založenie stavby alebo na presné rezanie latovky na streche. Využití je nespočet.

chalk_reels_ink_lines_004

Dodatočné parametre

Kategória: Brnkačky a lajnovacie šnúry
Typ: Atramentová
Dĺžka šnúry: 7,5 m
Hrúbka šnúry: 0,6 mm
Samonavíjanie: Áno
Blokácia navíjania: Nie
Vymeniteľná náplň: Áno
Koncovka s ihlou: Áno
Dĺžka: 153 mm
Šírka: 71 mm
Hĺbka: 38 mm
Objem nádržky: 10 ml
Atrament súčasťou: Nie
Hmotnosť: 167 g
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Japonsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: