Atramentová lajnovacia šnúra SK11 Ø 0,8 mm – 15 m

Kód: 5661
Novinka
Značka: SK11
€17,19 €14,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Atramentová samonavíjacia lajnovačka od japonskej značky SK11 s dĺžkou šnúry 15 metrov. Na vytváranie značkovacích liniek. Integrovaný meniteľný hubičkový zásobník na atrament s objemom cca 10 ml. Aretačná ihla na pripevnenie konca šnúry k rôznym druhom materiálu. Pevné nylonové lanko s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu a ťahu vytvára neprerušované značenie. Značkovací atrament nie je súčasťou balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

sk11_logo_regals_cz_www.regals.cz

Atramentová samonavíjacia brnkačka od japonskej značky SK11 je navrhnutá tak, aby poskytovala efektívneho pomocníka pri značení dlhých čiar a liniek. Má veľké množstvo funkcií, ľahko sa používa, čistí a dá sa opakovane používať. Atramentová čiara zanechá jasné a rovnomerné značenie, či už ju používate na dreve, stene, obložení alebo sadrokartóne. Skvele sa hodí pre tesárov, murárov i maliarov.

Pevná nylonová šnúra s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu a ťahu vytvára neprerušované značenie. Integrovaný meniteľný hubičkový zásobník na atrament s objemom 10 ml. Aretačná ihla na pripevnenie konca šnúry k rôznym druhom materiálu. Drážky vo vysúvacom zobáčiku udržia šnúru na mieste bez nežiaduceho pohybu.

Vlastnosti lajnovačky SK11

✅ Z kvalitného materiálu
✅ Odolné plastové telo
✅ Dobre padne do ruky
✅ Hubový zásobník cca 10 ml
✅ Návin 15 m
✅ Aretačná ihla
✅ Navrhnuté v Japonsku

Viac o značke SK11

História spoločnosti SK11 siaha až do roku 1897 a jej názov sa číta EsuKe Ičiči, čiže es-ká jedenásť, kde SK je skratka pre Steel Koga. Firma SK11 sa od svojho založenia zaoberá výrobou nástrojov z kvalitnej uhlíkatej, neskôr nerezovej a nástrojovej ocele.

Ako používať brnkačku?

Zabodnite aretačnú ihlu do východiskového bodu a napnite lanko k značke. Potom lanko zafarbené atramentom alebo kriedou vezmete a "brnknete" ako na strunu. Pri dopade lanka na materiál sa uvoľní farba a máte vyznačené. Presná čiara na založenie stavby alebo na presné rezanie latovky na streche. Využití je nespočet.

chalk_reels_ink_lines_004

Dodatočné parametre

Kategória: Brnkačky a lajnovacie šnúry
Typ: Atramentová
Dĺžka šnúry: 15 m
Hrúbka šnúry: 0,8 mm
Samonavíjanie: Áno
Blokácia navíjania: Áno
Vymeniteľná náplň: Áno
Koncovka s ihlou: Áno
Dĺžka: 170 mm
Šírka: 72 mm
Hĺbka: 39 mm
Objem nádržky: 10 ml
Atrament súčasťou: Nie
Hmotnosť: 174 g
Počet v balení: 1
Vyrobené v: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: