Teleskopické štafle TELESTEPS Combi - 2,3 m

Kód: 190013
€391,47 €326,23 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Teleskopické štafle TELESTEPS Combi sú špičkový švédsky produkt vyrobený z eloxovaného hliníka a plastu vystuženého skleným vláknom pre maximálnu pevnosť a minimálnu váhu. Môžete ich rozložiť a zložiť behom pár sekúnd, sú kompaktné a jednoducho sa prenášajú, ale pritom  sú odolné a stabilné. Verziu Combi možno použiť nielen ako plne skladacie štafle, ale aj ako oporný rebrík.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

telesteps_logo_small
Teleskopický hliníkový rebrík značky TELESTEPS je kvalitný a praktický výrobok pre profesionálov i domácich majstrov. Je od renomovanej švédskej spoločnosti, ktorá vyrába rebríky vo vynikajúcej kvalite. Každý remeselník ocení to, že rebrík môže neustále voziť so sebou aj v osobnom automobile a rebrík mu zaberie len minimum miesta. Navyše je veľmi ľahký, ale pritom odolný a stabilný. Rebrík má aj ďalšie drobné vychytávky, vďaka ktorým s ním budete radi pracovať.

Ľahko sa s ním zmestíte do akýchkoľvek úzkych priestorov. Zo zloženého do rozloženého stavu ho dostanete jednoducho a rýchlo našliapnutím na najspodnejší stupeň alebo priečku. Zacvaknuté poistky pod každým nášľapom signalizujú plné vysunutie rebríka, zároveň blokujú teleskopickú funkciu a nehrozí teda samovoľné zasunutie rebríka. Priečky sú z hranatého a dostatočne širokého hliníkového profilu so zárezmi proti pošmyknutiu.

Verziu Combi možno použiť nielen ako oporný rebrík, ale hlavne aj ako plne nastaviteľné štafle. Tento typ je pravdepodobne ten najpohodlnejší rebrík na trhu, vďaka svojim širokým a protišmykovým priečkam.

Rebrík navyše spĺňa niekoľko bezpečnostných noriem a ponúka tak možnosť súkromného a komerčného využitia. Je schválený Nemeckou spoločnosťou TÜV, čo je svetový líder v oblasti nezávislého testovania. Ťažko nájdete výrobok spĺňajúce prísnejšie kritériá.

Porovnanie vlastností rebríkov TELESTEPS:

rebriky_telesteps_regals_sk

Video o rebríkoch TELESTEPS:

Kľúčové vlastnosti rebríkov TELESTEPS:
  • JEDNODUCHOSŤ: Najlepší rebrík je taký, ktorý je súčasne krátky aj dlhý. Teleskopický rebrík možno ľahko roztiahnuť na požadovanú dĺžku a jednoducho pred použitím zaistiť.
  • FLEXIBILITA: Rebrík môže byť nastavený na optimálnu výšku, aby vyhovoval Vašim potrebám. Je malý a kompaktný na skladovanie a prepravu a vďaka teleskopickej funkcii ideálny na použitie v malých priestoroch. Niekoľko rebríkov v jednom.
  • KVALITA a BEZPEČNOSŤ: Telesteps nerobí kompromisy. Ich výrobky sú certifikované podľa hlavných noriem EN 131, SP - a ďalších.
  • DESIGN: Jednoduchý uzamykací systém len s dvoma tlačidlami. Široké priečky pre bezpečnejší zážitok. Nesporná klasika medzi teleskopickými rebríkmi.
  • BRZDOVÁ TECHNOLÓGIA: Telesteps vyvinul sofistikovaný brzdiaci systém, ktorý minimalizuje riziko privretia prstov a umožňuje kontrolované zatváranie rebríka. Je nielen bezpečný, ale zároveň uľahčuje používanie rebríka.
  • PRÍSLUŠENSTVO: V našom sortimente nájdete tiež inteligentné doplnky vyvinuté špeciálne pre rebríky TELESTEPS, ktoré Vám ďalej uľahčia prácu.

Dodatočné parametre

Kategória: Teleskopické rebríky
Počet priečok: 6 + 2
Šírka priečky: 90 mm
Maximálna pracovná výška: 3,1 m
Dĺžka (rozložený): 2,3 m
Dĺžka (zložený): 0,71 m
Šírka: 0,69 m
Hmotnosť: 14,5 kg
Materiál: Eloxovaný hliník
Certifikácia: EN 131 & SP (RISE)
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: