Teleskopická plošina TELESTEPS Solid

Kód: 190012
€412,82 €344,02 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Teleskopická plošina TELESTEPS Solid je špičkový švédsky produkt vyrobený z eloxovaného hliníka a plastu vystuženého skleným vláknom pre maximálnu pevnosť a minimálnu váhu. Môžete ju rozložiť a zložiť behom pár sekúnd, je kompaktná a jednoducho sa prenáša, ale pritom  je odolná a stabilná. Pracovnú plošinu možno použiť tiež ako mini lešenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

telesteps_logo_small
Teleskopická hliníková plošina značky TELESTEPS je kvalitný a praktický výrobok pre profesionálov i domácich majstrov. Je od renomovanej švédskej spoločnosti, ktorá vyrába rebríky vo vynikajúcej kvalite. Každý remeselník ocení to, že plošinu môže neustále voziť so sebou aj v osobnom automobile a plošina mu zaberie len minimum miesta. Navyše je veľmi ľahká, ale pritom odolná a stabilná. Plošina má aj ďalšie drobné vychytávky, vďaka ktorým s ňou budete radi pracovať.

Zo zloženého do rozloženého stavu ju dostanete jednoducho a rýchlo našliapnutím na najspodnejší stupeň alebo priečku. Zacvaknuté poistky pod každým nášľapom signalizujú plné vysunutie rebríka, zároveň blokujú teleskopickú funkciu a nehrozí teda samovoľné zasunutie rebríka. Priečky sú z hranatého a dostatočne širokého hliníkového profilu so zárezmi proti pošmyknutiu.

Uľahčuje dlhodobú prácu vo výške a umožňuje ľahký pohyb pracujúcej osobe. Vďaka teleskopickej konštrukcii môžete meniť výšku plošiny, ktorá sa dá nastaviť do troch rôznych výšok, bez obmedzenia stability a bezpečnosti. Navyše je opatrená zabudovaným pohodlným držadlom na prenášanie. Plne rozložená plošina poskytuje dostatok manipulačného priestoru po oboch stranách, zároveň Vám poskytne dostatok miesta pre odloženie náradia či materiálu. Pracovnú plošinu možno použiť tiež ako miniatúrne lešenie. Ľahko a rýchlo ju rozložíte a spätne zložíte.

Plošina spĺňa niekoľko bezpečnostných noriem a ponúka tak možnosť súkromného a komerčného využitia. Je schválená Nemeckou spoločnosťou TÜV, čo je svetový líder v oblasti nezávislého testovania. Ťažko nájdete výrobok spĺňajúce prísnejšie kritériá.

Kľúčové vlastnosti rebríkov TELESTEPS:
  • JEDNODUCHOSŤ: Najlepší rebrík je taký, ktorý je súčasne krátky aj dlhý. Teleskopický rebrík možno ľahko roztiahnuť na požadovanú dĺžku a jednoducho pred použitím zaistiť.
  • FLEXIBILITA: Rebrík môže byť nastavený na optimálnu výšku, aby vyhovoval Vašim potrebám. Je malý a kompaktný na skladovanie a prepravu a vďaka teleskopickej funkcii ideálny na použitie v malých priestoroch. Niekoľko rebríkov v jednom.
  • KVALITA a BEZPEČNOSŤ: Telesteps nerobí kompromisy. Ich výrobky sú certifikované podľa hlavných noriem EN 131, SP - a ďalších.
  • DESIGN: Jednoduchý uzamykací systém len s dvoma tlačidlami. Široké priečky pre bezpečnejší zážitok. Nesporná klasika medzi teleskopickými rebríkmi.
  • BRZDOVÁ TECHNOLÓGIA: Telesteps vyvinul sofistikovaný brzdiaci systém, ktorý minimalizuje riziko privretia prstov a umožňuje kontrolované zatváranie rebríka. Je nielen bezpečný, ale zároveň uľahčuje používanie rebríka.
  • PRÍSLUŠENSTVO: V našom sortimente nájdete tiež inteligentné doplnky vyvinuté špeciálne pre rebríky TELESTEPS, ktoré Vám ďalej uľahčia prácu.
Video o plošine TELESTEPS:

Dodatočné parametre

Kategória: Teleskopické rebríky
Počet priečok: 3
Šírka priečky: 65 mm
Maximálna pracovná výška: 2,6 m
Dĺžka (rozložený): 0,51 / 0,68 / 0,88 m
Dĺžka (zložený): 0,74 x 0,28 x 0,62 m
Šírka: 0,62 m
Hmotnosť: 16,5 kg
Materiál: Eloxovaný hliník
Certifikácia: EN 131 and SP (RISE)
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: