Sada japonských ručne vyrábaných dlát HIJOSHIN MICHI - 7 kusov

Kód: 5064
€226,31 €188,59 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Sada ručne robených japonských rezbárskych dlát HIJOSHIN MICHI typu Chōkokunomi (彫刻ノミ). Veľmi ostrá a opätovne brúsiteľná čepeľ s vysokou životnosťou a vynikajúcou odolnosťou. Určené na rezbárske použitie. Vyrobené v Japonsku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada japonských rezbárskych dlát a vyrezávacích nástrojov HIJOSHIN MICHI. Čepeľ s vynikajúcou odolnosťou voči opotrebeniu si zachová svoju ostrosť po dlhú dobu. Vhodné na bežné rezbárske práce. Dá sa brúsiť pomocou japonských vodných kameňov. Vyrobené v Japonsku.

made_in_japan_sk

Väčšina unikátnych japonských súprav v našej ponuke je vytvorená iba v jednom exemplári alebo vo veľmi malej sérii a po vypredaní produkt odoberáme z ponuky. Tieto sady importujeme z Japonska priamo od lokálnych remeselníkov, venujúcich sa ručnej výrobe po niekoľko generácií. Na produktoch sa môžu nachádzať drobné nedokonalosti a niektoré kusy náradia môžu byť desiatky rokov staré, čo ale absolútne neohrozí ich funkciu, kvalitu či pevnosť – práve naopak, oceľ starnutím získava lepšie vlastnosti. Jedná sa o špičkové pracovné nástroje, ale zároveň aj skvelú dlhodobú investíciu.

Podobne ako v Európe záujem o tradičnú ručnú remeselnú výrobu v Japonsku dlhodobo upadá a majstrov vyrábajúcich tradičné náradie bohužiaľ rýchlo ubúda. Priemerný vek drobných výrobcov týchto premiových kúskov sa pohybuje okolo 70 rokov a výrobná kapacita sa každoročne znižuje aj napriek tomu, že dopyt je obrovský.

Vlastnosti rezbárskych dlát

✅ Ručne robený produkt japonských majstrov
✅ Na bežné rezbárske použitie
✅ Opätovne brúsiteľné
✅ Wrap a krabica súčasťou balenia
✅ Vyrobené v Japonsku

Dodatočné parametre

Kategória: Sady rezbárskych dlát
Vyrobené v: Japonsko
Počet v balení: 7
Skladom: 1 krabica
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: