Profesionálny teleskopický rebrík TELESTEPS Rescue Military - 4,1 m

Kód: 190009
€1 052,13 €876,78 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Profesionálny teleskopický rebrík TELESTEPS Rescue Fire je špičkový švédsky produkt vyrobený z eloxovaného hliníka a plastu vystuženého skleným vláknom pre maximálnu pevnosť a minimálnu váhu. Je to jediný teleskopický rebrík na svete, ktorý môžu používať 3 osoby súčasne. Používa revolučný trojuholníkový dizajn trubiek, vďaka čomu je odolný a má vysokú torznú tuhosť. Táto verzia bola špeciálne vyvinutá pre použitie záchrannými zložkami - pre hasičov, záchranárov, políciu a armádu.

Detailné informácie

Podrobný popis

telesteps_logo_small
Teleskopický hliníkový rebrík značky TELESTEPS je kvalitný a praktický výrobok pre profesionálov. Je od renomovanej švédskej spoločnosti, ktorá vyrába rebríky vo vynikajúcej kvalite. Zaberie minimum miesta, je veľmi ľahký, ale pritom odolný a stabilný. Rebrík má aj ďalšie drobné vychytávky, vďaka ktorým s ním budete radi pracovať.

Verzia Rescue (Fire a Military) bola špeciálne vyvinutá pre záchranné zložky - hasičov, záchranárov, políciu a armádu. Má trojuholníkový dizajn trubiek, vďaka čomu je odolný a má vysokú torznú tuhosť. Je to jediný teleskopický rebrík na trhu, ktorý môžu používať až 3 osoby súčasne, s maximálnou nosnosťou 500 kg. Rada Rescue je certifikovaná podľa európskej normy EN 1147, špeciálne určená pre hasičské a záchranné služby, čo je jeden z najnáročnejších certifikátov, aké môže teleskopický rebrík obdržať.

Keď Telesteps vytváral záchranný rebrík musel brať do úvahy neustále sa meniace prostredie, v ktorom záchranári po celom svete pracujú - či už potrebujú rýchlo vstúpiť do okien, na strechy alebo len zložiť vzácne mačiatko z koruny stromu; v chlade, teple alebo krutých podmienkach tam, kde ide o čas.

Ľahko sa s ním zmestíte do akýchkoľvek úzkych priestorov. Zo zloženého do rozloženého stavu ho dostanete jednoducho a rýchlo našliapnutím na najspodnejší stupeň alebo priečku. Zacvaknuté poistky pod každým nášľapom signalizujú plné vysunutie rebríka, zároveň blokujú teleskopickú funkciu a nehrozí teda samovoľné zasunutie rebríka. Priečky sú z hranatého a dostatočne širokého hliníkového profilu so zárezmi proti pošmyknutiu.

Porovnanie vlastností rebríkov TELESTEPS:

rebriky_telesteps_regals_sk

Video o rebríkoch TELESTEPS:

Kľúčové vlastnosti rebríkov TELESTEPS:
  • JEDNODUCHOSŤ: Najlepší rebrík je taký, ktorý je súčasne krátky aj dlhý. Teleskopický rebrík možno ľahko roztiahnuť na požadovanú dĺžku a jednoducho pred použitím zaistiť.
  • FLEXIBILITA: Rebrík môže byť nastavený na optimálnu výšku, aby vyhovoval Vašim potrebám. Je malý a kompaktný na skladovanie a prepravu a vďaka teleskopickej funkcii ideálny na použitie v malých priestoroch. Niekoľko rebríkov v jednom.
  • KVALITA a BEZPEČNOSŤ: Telesteps nerobí kompromisy. Ich výrobky sú certifikované podľa hlavných noriem EN 131, SP - a ďalších.
  • DESIGN: Jednoduchý uzamykací systém len s dvoma tlačidlami. Široké priečky pre bezpečnejší zážitok. Nesporná klasika medzi teleskopickými rebríkmi.
  • BRZDOVÁ TECHNOLÓGIA: Telesteps vyvinul sofistikovaný brzdiaci systém, ktorý minimalizuje riziko privretia prstov a umožňuje kontrolované zatváranie rebríka. Je nielen bezpečný, ale zároveň uľahčuje používanie rebríka.
  • PRÍSLUŠENSTVO: V našom sortimente nájdete tiež inteligentné doplnky vyvinuté špeciálne pre rebríky TELESTEPS, ktoré Vám ďalej uľahčia prácu.

Dodatočné parametre

Kategória: Teleskopické rebríky
Počet priečok: 13
Šírka priečky: 50 mm
Maximálna pracovná výška: 5,0 m
Dĺžka (rozložený): 4,1 m
Dĺžka (zložený): 1,17 m
Šírka: 0,47 m
Hmotnosť: 19,2 kg
Materiál: Eloxovaný hliník
Nosnosť: 500 Kg
Certifikácia: EN 11 47
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: