Pracovná stonožka BORA 2x2

Kód: 230034
€85,74 €71,45 bez DPH
Momentálne nedostupné

Pracovná stonožka BORA 2x2 je skladací prenosný pracovný stôl s nosnosťou až 680 kg. Má kompaktné rozmery a veľmi nízku hmotnosť, ale zároveň pružnú a odolnú oceľovú konštrukciu, ktorá vydrží drsné pracovné zachádzanie. Vďaka množstvu príslušenstva je dostatočne univerzálna a je ju možné použiť ako v interiéri tak aj vonku.

Detailné informácie

Podrobný popis

bora_portamate_logo_description
Pracovnú stonožku BORA je možné využiť ako náhradu za skladací pracovný stôl či pracovnú a stavebnú kozu. Má oceľovú konštrukciu, ktorá je dostatočne flexibilná, aby absorbovala dopady ťažkých predmetov a zároveň si zaistila dlhodobú a bezproblémovú funkciu. Vyberte si z niekoľkých veľkostí stonožiek podľa potreby. Od najmenšej verzie 2x2 pre kutilov až po veľký profesionálny skladací stôl na stavby 5x3 s maximálnou nosnosťou 2 725 kg. Čím väčšia je pracovná stanica, tým väčšiu váhu dokáže uniesť.

Pracovná stonožka BORA je najflexibilnejším riešením pre vaše pracovne miesto, dielňu či stavbu. Rozložíte a zložíte ju behom niekoľkých sekúnd bez nutnosti používať akékoľvek náradie či čokoľvek montovať, takže celé vaše pracovisko bude pripravené v priebehu niekoľkých sekúnd. Je dostatočne univerzálna na to, aby sa dala ľahko umiestniť v interiéri alebo vonku a zároveň vyhovovala všetkým Vašim potrebám.

Porovnanie vlastností stonožiek BORA:

stonozka_bora_tabulka_porovnanie_model_2x2_regals_sk

Video o pracovnej stonožke BORA:

Súčasťou balenia:

pracovni_stonozka_bora_2x2_prislusenstvi

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné stonožky
Nosnosť: 680 kg
Výška: 76 cm
Dĺžka: 60 cm
Šírka: 60 cm
Skladacia: Áno
Rozmery (zložená): 15 x 15 x 96 cm
Hmotnosť: 3,8 kg
Materiál: Oceľ
Počet v balení: 1 + príslušenstvo

Pracovní stonožka BORA - Regals.cz

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PV Avatar autora | 29.3.2021
Nadmieru spokojny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: